niedziela, 06 wrzesień 2015 15:40

Konkurs! Do wygrania bilety na spektakl ,,Sposób na kobietę". Wyróżniony

Konkurs! Do wygrania bilety na spektakl ,,Sposób na kobietę".Szanowni Państwo! Wspólnie z Impresariatem Artystycznym mamy zaszczyt ogłosić dla naszych czytelników konkurs.

Do wygrania są bilety na szaloną komedię romantyczną z Magdaleną Walach w roli głównej. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z czterech biletów należy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe:

Jaki jest tytuł najnowszego filmu, w którym występuję główna aktorka "Sposobu na kobietę" Magdalena Walach?

Odpowiedzi wysyłamy na adres e-mail: do 13.09.2015 do godz. 22.00

Zwycięzców ogłosimy 14.09.2015

Osoby uczestniczące w konkursie oprócz poprawnej odpowiedzi muszą podać: imię i nazwisko, maila oraz nr telefonu komórkowego.

rom4

Po spektaklu będzie dodatkowa niespodzianka dla wszystkich! SPOTKANIE Z AKTORAMI, ZDJĘCIA ITD

Szalona komedia romantyczna! z udziałem Magdaleny Walach! Dnia 21.09.2015r. godz. 19.00 w REGIONALNYM CENTRUM KULTUR POGRANICZA w KROŚNIE!

rom3

rom2