REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 25 sierpień 2015 13:31

Balonowe cudo…

Balonowe cudo…Przepiękna replika balonu braci Montgolfier górowała na niebie w piątkowy wieczór.


Każdy cierpliwy mógł wsiąść do balonu i pod opieką wznieść się w górę. Była to tylko jedna z atrakcji, jaką można było zobaczyć podczas Aeropikniku zorganizowanego przez Miasto.
Pokaz repliki pierwszego na świecie balonu przygotowany został przez Lotniczą Ekspedycję Historyczną, grupę balonistów powołaną przez Marka Roleskiego. Klimat czasów braci Montgolfier przywołany został między innymi także dzięki epokowym kostiumom, w które ubrani byli wykonawcy i pokazom wystrzałów armatnich.

{youtube}QoHTLUAeNuM{/youtube}
Dodatkowo każdy pasjonat lotnictwa mógł obejrzeć pokaz filmów lotniczych z komentarzem pilotów, z bliska obejrzeć szybowiec Foka 4, żyroskop, dron, makiety samolotów i nietypowych latawców.
AeroPiknik zorganizowany został na zakończenie programu „Trener Osiedlowy” w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
UMJ

 

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin