niedziela, 05 lipiec 2015 10:32

Nocne zderzenie na krzyżówce - pięć osób w szpitalu Wyróżniony

Nocne zderzenie na krzyżówce - pięć osób w szpitaluDziś około godz. 1.00 w nocy dyżurni komendy jasielskiej i PSP przyjęli zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ul. Ujejskiego i Szopena.



Na krzyżówce zderzyły się dwa samochody KIA oraz Audi. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało pięć osób i przetransportowanych do jasielskiego szpitala.
Jedna osoba była zakleszczona w samochodzie. Strażacy przy użyciu specjalistycznego, hydraulicznego sprzętu musieli ją wydostawać.
Przyczyny zdarzenia w toku prowadzonego postępowania będzie wyjaśniać policja.
red.

IS DPP 4


IS DPP 5
IS DPP 10
IS DPP 17
IS DPP 19
IS DPP 20
IS DPP 24

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Adam 2015-07-05 11:37
Jak zawsze brak wyobraźni.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Bob 2015-07-05 12:27
koło 1-szej to godz do wypadku jechali jak ja zszedłem ok 2-giej zobaczyc co sie stało to dopiero przyjechali
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Marta 2015-07-05 12:33
na tych stopach to dość często są jakieś kolizje.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # taki pomysł 2015-07-05 22:09
czy tak trudno wkręcić tam progi zwalniające ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # dxda 2015-07-06 20:22
czy tak trudno zatrzymać się na stopie ? czy tak trudno jechać 40km/h oni chyba tyle nie jechali
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # mmj 2015-07-08 08:53
Ostatnio w środku dnia jakaś baba wyjechała renówką od weterynarza i pognała żwawo ul. ujejskiego... w dół pod prąd. Wcześniej solidnie waląc tylnym kołem o wysoki krawężnik na krzyżówce z Chopina...
Mistrzostwo świata po prostu. Ciekawe jak by to wyglądało gdyby ktoś wypadł jej z dołu i jechał zgodnie z przepisami do góry.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Adam 2015-07-08 09:01
Baba z kółkiem :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi