REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 02 kwiecień 2013 11:33

Święta na podkarpackich drogach

9Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach województwa w czasie działań "Wielkanoc 2013" - podczas całego świątecznego weekendu.


W tym roku doszło do 11 wypadków, w których rannych zostało 22 osoby. Nikt nie zginął.
Policyjne działania "Wielkanoc 2013" rozpoczęły się w Wielki Piątek. Funkcjonariusze czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, przypadki przekraczania prędkości oraz przestrzeganie obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa.
W czasie tegorocznych świąt na podkarpackich drogach było mniej wypadków niż rok temu. Od piątku do poniedziałku doszło do 11 wypadków, w których rannych zostało 22 osoby, nikt nie zginął. Przed rokiem, w ciągu czterech świątecznych dni doszło do 15 wypadków, ucierpiało w nich 14 osób, a jedna osoba zginęła. Policjanci zatrzymali 32 nietrzeźwych kierujących, prawie dwukrotnie mniej niż w ubiegłym roku.

KWP

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin