wtorek, 23 czerwiec 2015 10:14

Zatrzymany za ugodzenie nożem Wyróżniony

Zatrzymany za ugodzenie nożemPolicjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 20-latka, który nożem ugodził mieszkańca gminy Frysztak.


Do zdarzenia doszło w czasie spotkania zakrapianego alkoholem. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała.
Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 22. w Sieklówce. Z zebranych dotychczas przez funkcjonariuszy informacji wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Brzostek wspólnie z kolegami pił alkohol. W trakcie spotkania pomiędzy podejrzanym, a jednym z kompanów doszło do wymiany zdań. W pewnym momencie 20-latek niespodziewanie ugodził nożem w brzuch 19-letniego mieszkańca gminy Frysztak, po czym wraz z pozostałymi trzema mężczyznami oddalił się. Pokrzywdzony wezwał na miejsce karetkę pogotowia, którą został zabrany do szpitala.
Policjanci, którzy zajęli się sprawą, po ustaleniu wstępnych okoliczności zdarzenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Po kilku godzinach funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w miejscu zamieszkania. Mężczyzna został doprowadzony do komendy i umieszczony w policyjnym areszcie.
Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili i przesłuchali pozostałych uczestników spotkania. Po wytrzeźwieniu zatrzymany 20-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. W czasie przesłuchania przyznał się do przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle, która wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin