REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 16 czerwiec 2015 12:41

Trąba powietrzna w gminie Brzyska

Trąba powietrzna w gminie BrzyskaKilkanaście połamanych drzew, zerwane dachy to efekt nawałnicy, która przeszła wczoraj przez gminę Brzyska (Powiat Jasielski).


Na miejscu pracowali Strażacy OSP oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Najwięcej szkód burza wyrządziła w miejscowości Wróblowa, gdzie wiejący wiatr zerwał pokrywę dachową jednego z domów.

- Oczywiście o tym fakcie zostały już powiadomione nasze służby, pracownicy Gminnego Centrum Pomocy Społecznej i będziemy chcieli jak najszybciej pomóc poszkodowanej rodzinie. Ogromne podziękowania kieruję do strażaków OSP z naszej gminy Brzyska, jak również dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, za natychmiastowe działania podjęte na rzecz ratowania dobytku mieszkańców naszej gminy - skomentował Rafał Papciak, wójt gminy Brzyska.

traba2


traba3


traba4


traba5

tekst i fotografie GMINA BRZYSKA

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin