środa, 22 kwiecień 2015 14:20

Wypadł z okna na czwartym piętrze Wyróżniony

Wypadł z okna na czwartym piętrzePolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 75-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego.

Ciało mężczyzny znaleziono w Jaśle przed budynkiem szpitala. Prawdopodobnie wyskoczył z okna na czwartym piętrze. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.
Wczoraj rano dyżurny komendy został powiadomiony o znalezieniu ciała człowieka przed budynkiem szpitala w Jaśle. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia i ustalili wstępne jego okoliczności.
Zmarłym okazał się mieszkaniec powiatu łańcuckiego przebywający na jednym z oddziałów szpitala. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że mężczyzna prawdopodnie wyskoczył z okna łazienki na czwartym piętrze. Leżącego przed budynkiem 75-letniego pacjenta zauważył kierowca dostawczego samochodu, o czym powiadomił personel szpitala. Niestety mężczyzna nie przeżył upadku.
Decyzją prokuratora ciało mieszkańca powiatu łańcuckiego zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia autopsji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, że śmierć 75-letniego mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP w Jaśle