Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

środa, 22 kwiecień 2015 13:42

Wracają połączenia Jasło-Krosno-Zagórz

Wracają połączenia Jasło-Krosno-ZagórzOd 4 maja br. zostanie wznowiony, po kilkumiesięcznym zawieszeniu, ruch pociągów regionalnych na odcinku linii nr 108 Jasło-Krosno-Zagórz.

Rozkład jazdy pociągów został ustalony podczas prac zespołu powołanego przez Marszałka Województwa, a godziny dostosowane do potrzeb potencjalnych pasażerów tj. głównie na dojazdy do zakładów pracy i szkół w Krośnie z kierunku Jasła.

Warto przypomnieć, że od 1 marca weszła w życie specjalna promocyjna oferta „Taryfa Podkarpacka” na przejazdy pociągami REGIO. Pasażerowie korzystający z pociągów Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu płacą bilety nawet do 68 proc. mniej. Nowa taryfa obowiązuje na wszystkich trasach w regionie i obejmuje również linię Jasło-Krosno-Zagórz.

Szczegółowe informacje, w tym rozkład jazdy i cennik na plakacie i ulotce.

Przewozy Regionalne/ UMJ

Projektowanie stron internetowych Jasło