czwartek, 28 marzec 2013 09:32

Pieszy potrącony na przejściu

Pieszy potrącony na przejściuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Jaśle.

Na przejściu dla pieszych potrącony został 42-letni mężczyzna. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 14. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący renault laguna, 29-letni mieszkaniec gminy Jasło jechał od centrum miasta w kierunku Krosna. Na ul. Lwowskiej potrącił na przejściu dla pieszych 42-letniego mieszkańca gminy Frysztak.

b

W wyniku potrącenia pieszy trafił do jasielskiego szpitala, gdzie z powodu doznanych urazów pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca, jak i podróżująca z nim pasażerka, nie odnieśli obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło