czwartek, 26 marzec 2015 17:55

Porozumienie z gminami Wyróżniony

autobusy popNa ostatniej sesji Rady Miejskiej Jasła radni podjęli uchwały w sprawie zawarcia z pięcioma gminami: Kołaczyce, Brzyska, Jasło, Tarnowiec i Dębowiec porozumień dotyczących przejęcia przez miasto publicznego transportu na terenie tych gmin. Przewozem osób zajmować się będzie Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Jaśle.

Koszty zadań pokrywane będą z dochodów z biletów oraz z dotacji przekazywanych przez gminy. Gmina Jasło przekaże miastu 160 tys. zł, Tarnowiec 48 tys. zł, Brzyska 20 tys. zł, Kołaczyce 15 tys. zł, a Dębowiec 10 tys. zł.

UMJ