REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 25 marzec 2015 10:14

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastnikówPolicjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło wczoraj w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana, z którym pili alkohol. Podczas szarpaniny pokrzywdzony ugodził dwóch napastników nożem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zatrzymali uczestników bójki.


Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w jednym z pustostanów na terenie Jasła. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że odbywała się tam libacja alkoholowa. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn i kobieta. W pewnej chwili pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Trzech z nich zaczęło bić i kopać swojego kompana, z którym pili alkohol i denaturat. W trakcie bójki zaatakowany mężczyzna wyją nóż i ranił nim dwóch napastników.

Trzech uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Pobity 51-letni mężczyzna oraz zraniony nożem w nogę 32-letni mieszkaniec Jasła nie doznali poważnych obrażeń. W szpitalu na obserwacji pozostał drugi z mężczyzn ugodzonych nożem. Życiu 22-letniego mieszkańca gminy Skołyszyn nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy uczestnicy bójki byli pijani. Policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie trzech z nich. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Po wytrzeźwieniu zatrzymani mężczyźni, jak również pozostałe osoby uczestniczące w libacji zostaną przesłuchane. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśnia w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin