Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 20 marzec 2015 11:32

Poszukiwania zaginionej w sierpniu ubiegłego roku Haliny Gorczycy cały czas trwają.

Poszukiwania zaginionej w sierpniu ubiegłego roku Haliny Gorczycy cały czas trwają. Zaangażowano psy tropiące z Niemiec.Do czynności poszukiwawczych policja do tej pory ściągnała specjalistyczny sprzęt, penetrowała okolice, potencjalne miejsca ukrycia zwłok, przetrzymywania zaginionej. Rodzina zaangażowała biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego, niestety nie natrafiono na żaden trop. Miejmy nadzieję, że pomocne stanie się sprowadzenie psów tropiących z Niemiec, które przeszukują tereny złomowiska, należącego do Janusza G. oraz inne miejsca.

Przypomnijmy: Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014 r., około godz. 21.
W związku z zaginięciem Haliny Gorczycy zatrzymany został jej były mąż, który obecnie przebywa na obserwacji psychiatrycznej. Wciąż nasuwa się pytanie gdzie jest ciało zaginionej?

Czy byłego męża Haliny Gorczycy czekać będzie proces w oparciu o fakty poboczne, dzięki, którym można wnioskować co do faktu głównego, którym jest ustalenie sprawcy przestępstwa? Aby dokonywać wnioskowania na podstawie poszlaki musi być ona pewna i stwierdzona. W przypadku wątpliwości co do poszlaki, dalsze wnioskowanie na jej podstawie jest wysoce wątpliwe.

red.

O sprawie pisaliśmy:

1. Rutkowski o krok do rozwiązania tajemniczego zaginięcia Haliny Gorczycy z Jasła. Wizyta u byłego męża kobiety przełomem w śledztwie?

2. Zwłoki pielęgniarki ukryte w podziemnych kanałach pod złomowiskiem?

3. Krzysztof Rutkowski: Auto kluczem do rozwiązania zagadkowego zaginięcia w Jaśle

4. Krzysztof Rutkowski podejmuje działania w sprawie zaginionej Haliny Gorczycy

5. Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Jasła

6. Krew znaleziona w samochodzie należy do Haliny G.

7. Zaginięcie kobiety. Czy mogła paść ofiarą przestępstwa?

 

 

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas