Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

czwartek, 19 marzec 2015 17:44

Lista pracowników Urzędu Miasta Jasło i Starostwa Powiatowego w Jaśle

Lista pracowników Urzędu Miasta Jasło i Starostwa Powiatowego w Jaśle3 marca 2015 roku Redakcja portalu Załęże w gminie Osiek Jasielski zwróciła się m.in. do Urzędu Miasta Jasło oraz Starostwa Powiatowego w Jaśle o przesłanie wykazu imion i nazwisk pracowników, służbowych adresów e-mail, numerów telefonów oraz pokoi wraz z podaniem nazwy stanowiska służbowego oraz komórki organizacyjnej, w której dany pracownik jest zatrudniony.

Niektórzy czytelnicy portalu zwracali uwagę, że na stronie tych urzędów brak takiego wykazu do kontaktu z urzędnikami. Poza tym takie wykazy zapewne odciążą sekretariat główny, a i mieszkańcom miasta, powiatu oraz gościom łatwiej będzie dotrzeć do konkretnego urzędnika w swojej sprawie (przez e-mail, telefon, bądź udając się osobiście). Poproszono, by informacja udzielona została przesłana w wersji przeszukiwalnej maszynowo (pliki formatu .xls, .doc, .odt, itp.).
I tak oto wyglądają odpowiedzi, które otrzymano.

UM JASŁO
UM Jasło w odpowiedzi z dnia 16 marca 2015 r. przesłał nam zaktualizowany wykaz pracowników (KLIKNIJ W OBRAZEK)

STAROSTWO POWIATOWE W JAŚLE
Tego samego dnia nadeszła odpowiedź ze Starostwa Powiatowego w Jaśle. Wykaz pracowników można pobrać TUTAJ