czwartek, 19 marzec 2015 17:16

Jabłka dla mieszkańców Wyróżniony

Jabłka dla mieszkańcówW najbliższy wtorek (24 marca) na jasielskim rynku rozdawane będą jabłka dla mieszkańców Jasła.

Urząd Miasta w Jaśle wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje przywóz ponad 40 ton owoców.

Jabłka pochodzą od sadowników z regionu, którzy przez embargo wprowadzone przez Rosję na żywność z Unii Europejskiej nie mogą ich wyeksportować. Sadownicy decyzją Komisji Europejskiej zostali wsparci programem rekompensat.

Akcja prowadzona będzie od godziny 6 rano do wyczerpania zapasów.

UMJ