wtorek, 24 luty 2015 16:32

Policja poszukuje zaginionych nastolatek Wyróżniony

Policja poszukuje zaginionych nastolatekWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzi poszukiwania za zaginionymi Natalią Fil, 15-letnią mieszkanką Jasła i Katarzyną Guroś, 17-letnią mieszkanką Raszowej w województwie opolskim.

Zaginione 21 lutego 2015 r. około godz. 13.30 wyszły z miejsca zamieszkania Natalii Fil udając się na dworzec PKS, gdzie Katarzyna Guroś miała wsiąść do autobusu i wrócić do swojego miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie powróciły, jak też nie nawiązały kontaktu z rodzinami.

Rysopisy:
Natalia Fil ubrana była w czarne buty marki NIKE ze znaczkiem firmowym koloru różowego, zielone spodnie jeansowe, kurtka koloru szarego z kapturem.

Katarzyna Guroś ubrana była w buty koloru czarnego z białą podeszwą marki Reebok, szare spodnie dresowe ze ściągaczem przy kostkach, czarną kurtkę z białymi kropkami bez kaptura, miała przy sobie plecak.

1267312977

1418252269

Osoby, które widziały zaginione lub posiadają informację o miejscu ich pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. (13) 44 38 310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

KPP Jasło