poniedziałek, 23 luty 2015 14:25

Opuszczając się po prześcieradłach spadł z czwartego piętra Wyróżniony

Opuszczając się po prześcieradłach spadł z czwartego piętraO dużym szczęściu może mówić 44-letni mieszkaniec Jasła. Nietrzeźwy mężczyzna schodząc po związanych prześcieradłach z okna mieszkania na czwartym piętrze spadł na dach kotłowni.


Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę lekarską. Pokrzywdzony z obrażeniami ręki i nogi trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że z okna jednego z bloków w Jaśle wypadł człowiek. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna leży na dachu przylegającej do bloku kotłowni. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali zespołowi karetki pogotowia.
W toku dalszych czynności funkcjonariusze wstępnie ustalili, że około godz. 18 żona pokrzywdzonego wyszła z mieszkania zamykając drzwi na klucz. Po godzinie z mieszkania na czwartym piętrze również chciał wyjść nietrzeźwy gospodarz domu. Nie mając jednak klucza do drzwi, mężczyzna wybrał inną drogę. Postanowił zejść przez okno po związanych prześcieradłach. W trakcie opuszczania się 44-letni mieszkaniec Jasła spadł na dach kotłowni.
Mężczyzna z obrażeniami ręki i nogi trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+5 # Ikona 2015-02-23 14:34
Głupota ludzka nie zna granic.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # Agnieszka 2015-02-23 14:44
Może chciał się pobawić w spidermana? :P
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Marek 2015-02-23 17:36
Ulżyło mi - to nie ja byłem.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin