piątek, 06 luty 2015 14:52

Już w niedzielę możemy zadecydować o istnieniu Straży Miejskiej w Jaśle! Wyróżniony

Już w niedzielę możemy zadecydować o istnieniu Straży  Miejskiej w Jaśle!8 lutego w referendum możemy zdecydować o likwidacji bądź pozostawieniu jasielskiej Straży Miejskiej.


Głosowanie odbędzie się w niedzielę w godzinach 7.00 – 21.00 w 27 lokalach wyborczych na terenie Jasła. To te same miejsca, w których oddawaliśmy głos przy wyborach samorządowych. Ważne, aby wziąć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Głosować mogą mieszkańcy miasta Jasła wpisani do rejestru wyborców. Na karcie wydanej podczas referendum odpowiemy na pytanie: „Czy jesteś za zlikwidowaniem Straży Miejskiej w Jaśle”.

Roczny koszt utrzymania straży to 1 600 000 zł, dzięki likwidacji Straży Miejskiej miasto Jasło zaoszczędzić może milion złotych rocznie. Rozwiązanie straży skutkować będzie również zniknięciem z naszych dróg znienawidzonego przez wielu mieszkańców fotoradaru.
W dniu referendum odwiedzi Jasło dziennikarz telewizji TVN Emil Rau, znany jako „Emil łowca fotoradarów”. Zadeklarował podwożenie do lokalu wyborczego Jaślan, którzy będą mieli problem z dotarciem do urn w dniu referendum. Chętni mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 889 124 392.

Zapraszamy wszystkich do lokali wyborczych! Pierwszy raz od dwudziestu lat możemy zadecydować o naszych sprawach sami, bez pośrednictwa polityków. Wystarczy poświęcić w niedzielę 10 minut na oddanie głosu. Wykorzystajmy tę szansę i pokażmy, że władza jest w naszych rękach!

Inicjatorzy referendum, pełnomocnik Jarosław Winiarski

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-2 # krytykrytyk 2015-02-07 13:44
ch*j z tego że Jasło zarobi 1 600 000 zł, dla kogo to pójdzie? dla kchanego pana pabianka do kiermany, zacznijcie myśleć, co wam robi w sumie ta miejska ? :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # !!! 2015-02-08 11:11
co robi straż
https://www.youtube.com/watch?v=jXNPJM8syvs&spfreload=10
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # TT 2015-02-08 12:25
To ci pokazałeś to wszytko prawda ale tu nie chodzi o samą straż miejską tylko o ten fotoradar. Zresztą i tak zostaną nie ma szans żeby dziś ludzie zagłosowali w takie warunki pogodowe.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin