wtorek, 26 marzec 2013 13:05

List intencyjny o rozszerzeniu współpracy Podkarpackiego Trójmiasta podpisany! Wyróżniony

List intencyjny o rozszerzeniu współpracyJasło, Krosno i Sanok podpisały list intencyjny o rozszerzeniu współpracy w ramach Podkarpackiego Trójmiasta.

Stało się to 22 marca br. w Urzędzie Miasta Krosna.
Powstałe w 2006 roku Podkarpackie Trójmiasto – Jasło, Krosno, Sanok, ma już na swoim koncie wiele wspólnych przedsięwzięć. Do tej pory była to jednak głównie współpraca na polu kulturalnymi i promocyjnym. Teraz miasta te postanowiły współpracować także gospodarczo i inwestycyjnie. Podpisany dokument jest wstępem do planowanych wspólnych działań i przedsięwzięć, m.in. sięgania po środki unijne.
List intencyjny został sygnowany przez władze wspomnianych miast, czyli Burmistrza Jasła –Andrzeja Czerneckiego, Prezydenta Krosna - Piotra Przytockiego i Burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka.

Kancelaria Burmistrza Miasta