niedziela, 24 marzec 2013 17:37

Zmarł prawdopodobnie z zimna Wyróżniony

Zmarł prawdopodobnie z zimnaPolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 56-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Ciało mężczyzny znaleziono na terenie prywatnej posesji.

Prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.Wczoraj około godz. 14 dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Błażkowej zwłok mężczyzny. Ciało leżące na ziemi przy nowo budowanym domu zauważył właściciel prywatnej posesji, który natychmiast powiadomił Policję.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również lekarz, który potwierdził zgon mężczyzny. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 56-letni mieszkaniec gminy Brzyska.
Mężczyzna poruszał się o kulach. Z policyjnych ustaleń wynika, że w czwartek po południu pieszo wracał do swojego domu drogą biegnącą w pobliżu posesji, na której znaleziono jego ciało. Najprawdopodobniej zmarł w wyniku wychłodzenia organizmu.
Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP Jasło