środa, 21 styczeń 2015 09:21

Miasto udzieli pomocy finansowej Starostwu Powiatowemu Wyróżniony

Miasto udzieli pomocy finansowej Starostwu Powiatowemu250 tysięcy złotych przekaże Miasto Starostwu Powiatowemu w Jaśle na realizację dwóch inwestycji, które mają być realizowane na terenie miasta Jasła, na drogach powiatowych - ulic Sobniowskiej i Granicznej.


Miasto wesprze finansowo „Budowę kolektora kanalizacji wody deszczowej - przebudowa skrzyżowania ulic Granicznej i Sobniowskiej w Jaśle” (200 tys. zł) oraz „Odbudowę infrastruktury drogowej na terenie powiatu jasielskiego - ulica Sobniowska” (50 tys. zł).

Wykonanie kolektora konieczne jest dla odprowadzenia wód opadowych i stanowi integralną część przebudowy kanalizacji deszczowej tych ulic. Z kolei odbudowa infrastruktury drogowej wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu.

UMJ

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin