środa, 14 styczeń 2015 09:48

3-letnia dziewczynka ranna w wybuchu gazu Wyróżniony

3-letnia dziewczynka ranna w wybuchu gazuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wybuchu, do którego doszło w miejscowości Brzezowa w powiecie jasielskim.


Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było rozszczelnienie zaworu butli gazowej. Do szpitala z poparzeniami twarzy przewieziono 3-letnią dziewczynkę.
Około godz. 8 policjanci zostali powiadomieni o wybuchu w domu jednorodzinnym w miejscowości Brzezowa w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną wybuchu było rozszczelnienie zaworu butli gazowej, która znajdowała się w kotłowni. W chwili zdarzenia w domu przebywało pięć osób - dwie kobiety i trójka dzieci. W wyniku wybuchu ranna została 3-letnia dziewczynka. Dziecko z poparzeniami twarzy zostało przewiezione do szpitala. Pozostałym osobom nic się nie stało.

KWP

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # moja opinia 2015-01-14 11:50
Kolejny przypadek z butlą. Może gdyby dystrybutorzy butli gazowych przy napełnianiu zwrócili uwagę na uszczelki, a nie tylko bezmyślnie plombowali zawory to takich przypadków byłoby zdecydowanie mniej, albo wcale. Już niejednokrotnie zdarzyło mi się wymienić butlę na egzemplarz z totalnie wygniecioną uszczelką. Proponuję w pierwszej kolejności zająć się tą sprawą , a nie obwiniać użytkownika który w swojej ocenie wymieniając nową butlę liczy na równie sprawny egzemplarz. Za 3 zł na znanym portalu aukcyjnym można się zaopatrzyć w zestaw 10 nowych uszczelek, co daje nam 20 gr za sztukę. Czy to tak wiele kosztów dla dystrybutora? Może zdrowie i życie konsumenta nie jest warte takich pieniędzy. Komu życie miłe radzę wziąć ten wydatek na siebie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Adam 2015-01-14 12:58
Powinni być karani za brak nowej uszczelki i zużyte zawory które często się nawet nie dokręcają.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # henio 2015-01-15 18:16
Dokładnie! Do tego butle wyglądają jakby przetrwały przynajmniej jedną wojnę światową.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin