wtorek, 16 grudzień 2014 12:51

Kierował po amfetaminie Wyróżniony

miastojaslo.pl361Policjanci z Jasła zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym fordem będąc pod wpływem narkotyku.


Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. Miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające również u niego w domu.
Uwagę policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego pełniących służbę na terenie Jasła, zwrócił jadący ulicą Kasprowicza osobowy ford. Widząc, że kierowca niepewnie prowadzi samochód, funkcjonariusze podali mu sygnał do zatrzymania. Pojazdem kierował młody mężczyzna. W czasie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. Kierowca miał przy sobie woreczek foliowy z zwartością białego proszku. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Mężczyzna został przewieziony do komendy.

Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Jasło. Młody człowiek potwierdził, że znaleziony środek odurzający należy do niego. Przyznał się również do kierowania samochodem po wcześniejszym zażyciu amfetaminy.

W toku dalszych czynności policjanci sprawdzili dom podejrzanego. W trakcie przeszukania pokoju zajmowanego przez 22-latka, znaleźli woreczek foliowy z zawartością marihuany. Ponadto ustalili, że zabezpieczony środek odurzający pochodzi z uprawianej przez niego sadzonki konopi.

Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce odpowie również za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyku.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin