poniedziałek, 01 grudzień 2014 00:00

Ryszard Pabian nowym burmistrzem Jasła Wyróżniony

Bez-nazwy-1Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki II tury wyborów samorządowych.

Przypomnijmy, że w dogrywce stanęli Andrzej Czernecki i Ryszard Pabian.
W II turze wyborów zwyciężył kandydat Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Pabian. Na Czerneckiego zagłosowało 4769 mieszkańców Jasła (42,91 %). Pabian - były zastępca burmistrza Jasła w kadencji 2006-2010, odpowiedzialny m.in. za inwestycje uzyskał poparcie 6346 osób, co daje mu 57,09 %.

protokół-1

protokół-2