piątek, 28 listopad 2014 00:00

Poparcie Komitetu Wyborczego Samorządowe Jasło Wyróżniony

Komitet Wyborczy Samorządowe JasłoKomitet Wyborczy Samorządowe Jasło, podsumowując swoją kampanię wyborczą składa mieszkańcom miasta Jasła serdeczne podziękowania za udział w wyborach i oddane głosy. Łączny wynik KW Samorządowe Jasło przekroczył 2000 głosów poparcia za co jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom naszego miasta.


30 listopada odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza Jasła. Mając na uwadze przyszłość naszego miasta, Komitet Wyborczy Samorządowe Jasło w pełni popiera kandydaturę Andrzeja Czerneckiego na to stanowisko. Burmistrz Czernecki to sprawdzony i doświadczony samorządowiec, którego największą zaletą jest jednoczenie wokół spraw Jasła różnych środowisk. Ostatnie cztery lata współpracy w Radzie Miejskiej Jasła pokazały, że Andrzej Czernecki swoją działalność opierał na szeroko pojętym kompromisie oraz spokojnym i kompetentnym zarządzaniu sprawami Jasła. Dotychczasowa współpraca pokazała że działania podejmowane przez Burmistrza Czerneckiego mają charakter długofalowy, a tylko taka droga rozwoju gwarantuje sukces.

Apelujemy więc do wszystkich Jaślan. W najbliższą niedzielę przyjmijmy postawę obywatelskiej odpowiedzialności za Jasło i jego przyszłość. Wybór Andrzeja Czerneckiego to dobry wybór.

Komitet Wyborczy Samorządowe Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin