poniedziałek, 17 listopad 2014 00:00

Czernecki kontra Pabian - będzie II tura wyborów Wyróżniony

Bez-nazwy-1Szykuje się druga tura wyborów na burmistrza miasta Jasła.

W dogrywce wystartują Andrzej Czernecki (Jaślanie) oraz Ryszard Pabian (PiS). Z nieoficjalnych źródeł wynika, że na trzecim miejscu znalazła się Elwira Musiałowicz-Czech (PO), a tuż za nią Tadeusz Górczyk. Wszystko wskazuje na to, że w Radzie Miasta Jasła nie będzie żadnego przedstawiciela PO, a na 21 radnych, 11 mandatów otrzymają członkowie PiS.

red.

W wyborach samorządowych w powiecie jasielskim frekwencja wyniosła 45,29 %. W mieście Jaśle do urn poszło 39.02% uprawnionych do głosowania.