poniedziałek, 10 listopad 2014 00:00

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Jaśle Wyróżniony

DPP 28Nie żyje motocyklista, który dziś po południu uderzył z ogromną siłą w samochód jadący przeciwległym pasem.


Do zdarzenia doszło przed godziną 15 na ulicy Kasprowicza w Jaśle. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem yamaha na prostym odcinku drogi zderzył się z osobową skodą. 

Prowadzona na miejscu reanimacja mężczyzny przez zespół ratownictwa medycznego nie powiodła się, lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Mężczyzna doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

DPP 29

DPP 30

DPP 32

DPP 35

DPP 37

DPP 38

DPP 39

 

DPP 43

fot. Łukasz Dziura

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-32 # gwiazdor 2014-11-10 17:25
Brawura, brak rozsądku i umiejętności... tak się kończy szaleństwo
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+12 # ja 2014-11-10 17:28
z zezban swiadkow wynika ze on jechal prawidlowo kobieta z naprzeciwka chciala skrecic w lewo i wymusila pierwszenstwo o n probowal sie ratowac i wpal pod samochod jadacy za ta kobieta
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-17 # xxx 2014-11-10 17:32
jakas bzdura wypisałes
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # wiesiek 2014-11-11 11:14
Cytuję ja:
z zezban swiadkow wynika ze on jechal prawidlowo kobieta z naprzeciwka chciala skrecic w lewo i wymusila pierwszenstwo o n probowal sie ratowac i wpal pod samochod jadacy za ta kobieta

Jaaasneee... Jak pojawił się w 2 sekundy to nie zdążyła go zauważyć skręcając -jeśli było tak jak mówisz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # anonim 2014-11-10 19:22
Najlepiej to pisać, a nie wiedzieć, jak do tego doszło. Poczytaj sobie na jego profilu, a się dowiesz w jaki sposób zginął idioto...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-4 # qq 2014-11-10 19:32
Podaj jego profil!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # rohu 2014-11-12 09:43
Cytuję gwiazdor:
Brawura, brak rozsądku i umiejętności... tak się kończy szaleństwo

ty gwiazdor idz lepiej do cyrku bo wygadujesz glupoty - nie znasz okolicznosci to morda w kubel
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+15 # Adam 2014-11-10 17:32
Ponoć dwa samochody brały w tym udział. Ten samochód co widać na zdjęciu jechał prawidłowo. Motocyklista ratując się wpadł pod skodę. Ponoć wcześniejszy samochód wymusił pierwszeństwo skręcając w lewo a motocyklista próbował się ratowac.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # tak, oczywiście 2014-11-11 11:02
Cytuję Adam:
Ponoć dwa samochody brały w tym udział. Ten samochód co widać na zdjęciu jechał prawidłowo. Motocyklista ratując się wpadł pod skodę. Ponoć wcześniejszy samochód wymusił pierwszeństwo skręcając w lewo a motocyklista próbował się ratowac.

Jakby nie zapier**lał to by się wyratował. Szkoda człowieka jak każdego innego, ale to co królowie szlifierek wyprawiają i jakie prędkości osiągają w niemal centrum miasta sprawia, że nie sądzę, że jechał 60, bo wtedy pewnie nic by mu nie było.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-14 # gwiazdor 2014-11-10 17:35
A moęe jakby jechał tym motorkiem wolniej to by sie wyratował???? nie wiem, czy z prędkością np 50 km by się mu nie udało wyjść cało z tego wypadku....
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-17 # Anka 2014-11-10 17:44
Głupota ludzka kupować motor dla szpanu. Nie wierzę że jechał przepisów motorem.. :/ tak się kończy głupkowatym jazda na 2ch kółkach
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+8 # Paweł 2014-11-10 20:05
Jeżeli nie znalas Grubego to zachowaj te popiepszone komentarze dla siebie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # annam 2014-11-11 13:29
pojecia nie masz o czym mówisz
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # rohu 2014-11-12 09:55
Cytuję Anka:
Głupota ludzka kupować motor dla szpanu. Nie wierzę że jechał przepisów motorem.. :/ tak się kończy głupkowatym jazda na 2ch kółkach

po pierwsze to nie motor tylko motocykl bo motor to mozesz miec w traktorze a po drugie to pierwsze slysze ze motocykl jest dla szpanu ale skoro tak twierdzisz to tak samo tyczy sie to roweru, hulajnogi czy wrotek nie wspominajac o samochodach - no i na koniec - pokaz mi osobe, ktora nigdy w zyciu nie zlamala przepisow - skoro twierdzisz, ze on zlamal bo jechal za szybko to dlaczego nie wspomnisz o tej babie, ktora mu wyjechala lub zajechala - mozesz sie obrazic ty lub i inne kobiety ale zawsze twierdzilem, ze baba (celowo baba napisalem) do jazdy i rzadzenia sie nie nadaje - Wasz mozg po prostu tego nie ogarnia
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+10 # W. 2014-11-10 17:59
Może i jechał szybko, może i nieostrożnie... jednak śmierć to za mocna kara - nauczka. Niech to będzie przestrogą dla innych. Kondolencje dla rodziny chłopaka
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # A. 2014-11-11 11:55
Cytuję W.:
Może i jechał szybko, może i nieostrożnie... jednak śmierć to za mocna kara - nauczka. Niech to będzie przestrogą dla innych. Kondolencje dla rodziny chłopaka

Niestety nie będzie to żadną przestrogą. Ta śmierć była niepotrzebna i nic nie zmieni. Motocykliści, którzy szanują swoje życie i innych nie znajdują się w takich sytuacjach. Ktoś, komu się wydaje, że ma szlifierkę i może wszystko, nie potraktuje tej sytuacji jako przestrogi -tylko znajdzie wszędzie winę, byleby nie w brawurowej jeździe. Jeździć motocyklem to świetna sprawa, jeśli jest się człowiekiem odpowiedzialnym i rozsądnym. Mi w tej sytuacji szkoda najbardziej kierowcy samochodu, który jechał prawidłowo, a ktoś stracił życie pod jego kołami. Zawsze będzie się zastanawiał "co by było" gdyby przewidział co może się stać, bo może ten człowiek by przeżył. Motocykliście już nikt życia nie wróci.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+9 # wyrozumiałości 2014-11-10 18:24
Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy z tragedii, która miała miejsce. Tak łatwo jest kogoś osądzać nie znając... I nie będziecie mieli okazji poznać. Karmcie się, żałośni wzajemnymi komentarzami -.-
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+10 # Obama 2014-11-10 18:28
Panowie i panie skończcie gadać na temat że był nie ostrożny. Jechał prawidłowo... Zawsze wina motocyklisty. I Anka, motocykl to po 1 a po 2 nie dla szpanu, wiesz co to pasja? Szkoda Chłopaka i jego rodziny... Współczuję i ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # kuhwa 2014-11-10 18:47
skonczcie [cenzura] bo nie znaliscie go
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-21 # tak 2014-11-10 19:00
Jechał za szybko. Dzięki niemu jest teraz troszkę bezpieczniej na drogach.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # wyrozumiałości 2014-11-10 20:11
co Ty człowieku piszesz?!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+7 # X--x-X 2014-11-10 20:37
A Ciebie niech szlag trafi i będzie jednego mniej wypisującego tak bzdurne komentarze! Imbecylu rodzina i znajomi przeżywają tragedię i to uszanuj!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-3 # Y-y--Y 2014-11-10 20:40
Cytuję X--x-X:
A Ciebie niech szlag trafi i będzie jednego mniej wypisującego tak bzdurne komentarze! Imbecylu rodzina i znajomi przeżywają tragedię i to uszanuj!

Z pewnością przeżywają to tutaj, prawda?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Co ? 2014-11-11 13:46
Co [cenzura]?!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Obama 2014-11-10 19:18
"tak" skończ temat. Nie znasz się to stul pysk. Może jeździł szybko, ale umiał. Ty byś nawet nie utrzymał tego motocykla. Bezpieczniej będzie jak osobówki zaczną częsciej używać lusterek ...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-5 # Barack 2014-11-10 19:29
"Będzie bezpieczniej jak osobówki zaczną używać lusterek"???? Chyba nie wiesz co komentujesz... W czołowym zderzeniu lusterka nie pomogą.. Po za tym przy przekroczonej prędkości jak widać mózg też wysiadł.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # ktoś 2014-11-11 11:21
Cytuję Obama:
"tak" skończ temat. Nie znasz się to stul pysk. Może jeździł szybko, ale umiał. Ty byś nawet nie utrzymał tego motocykla. Bezpieczniej będzie jak osobówki zaczną częsciej używać lusterek ...

Sam stul pysk obrońco uciśnionych. Jakby "umiał" używać tego pojazdu tak jak należy to by żył.
Patrz w lusterka jak jedziesz samochodem, tylko pamiętaj: jednym okiem w jedno, drugim w drugie (bo jakiś motocyklista bez mózgu może Ci się wpier**lić z każdej strony) i pokaż jak dzięki temu uniknąć zderzenia czołowego mądralo.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+7 # Oli 2014-11-10 19:23
Ludzie ogarnijcie się. Zginął młody człowiek a wy urządzacie sobie jatkę. Pomyślcie o rodzinie zmarłego jak będą czytać te komentarze. Sam wypadek to tragedia i nie musicie dolewać oliwy do ognia wypisując takie bzdury w komentarzach.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-10 # buhaj 2014-11-10 19:26
Wolniej barany niech jada na tych motorach to nie bedzie takich wypadkow
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # rudi 2014-11-10 19:48
ludzie zastaanowcie sie co piszecie.dobrze wam mowic ,ale pomyslcie o tym ze moze kiedys wasze dziecko tez bedzie jezdzic na motocyklu.SPOCZ YWAJ W SPOKOJU!!!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # stefano 2014-11-11 11:08
Cytuję rudi:
ludzie zastaanowcie sie co piszecie.dobrze wam mowic ,ale pomyslcie o tym ze moze kiedys wasze dziecko tez bedzie jezdzic na motocyklu.SPOCZYWAJ W SPOKOJU!!!!!!!

Mam nadzieje, że jeśli już, to moje dzieci zachowają przy tym mózg.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+6 # motocyklistka 2014-11-10 20:00
szkoda takich ludzi .. gina z pasja .. ale coz takie zycie :( niech smiga po niebieskich ! Lewaa
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # w. 2014-11-10 21:16
tak tyle ze on jechal prawidlowo.... wypadki motocyklistow sa przewaznie spowodowane wymuszeniem rzadko kiedy glupotą motocyklisty. Nawet przy tych 40km/h tak sie moze skonczyc wypadek na motocyklu
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # okdv 2014-11-11 00:19
Przy 40 km/h nigdy by nie zginął . Mogę na ochotnika zrobic to samo przy przepisowej prędkosci i będe poturbowany ale na pewno nie martwy . Ciekawe jakbyscie pisali gdyby zabił niewinnych ludzi , wtedy wszyscy by go krytykowali i pisali że motocykliści są źli , tylko szkoda że pisaliby tak po tragedii w której ucierpią niewinni ludzie. Wasze pochwały nie zmienią tego że nie żyje . Gdybyście właśnie krytykowali motocyklistów nadużywających prędkości jadąc motorem , może większosc z nich wzięła by sobie to do serca i zaprzestała brawurowej jazdy i to nie tylko tyczy się motocyklistów , lecz kierowców samochodów . Tak więc dalej piszcie jaki on był wspaniały i niewinny w tej sytuacji , a reszta motocyklistów się zaśmieje i spowoduje dużo bardziej tragiczną sytuację , a wtedy będziecie go przeklinac i zapomnicie o pochwalnych komentarzach które wypisywaliście wcześniej .
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # batory 2014-11-11 11:10
Cytuję okdv:
Przy 40 km/h nigdy by nie zginął . Mogę na ochotnika zrobic to samo przy przepisowej prędkosci i będe poturbowany ale na pewno nie martwy . Ciekawe jakbyscie pisali gdyby zabił niewinnych ludzi , wtedy wszyscy by go krytykowali i pisali że motocykliści są źli , tylko szkoda że pisaliby tak po tragedii w której ucierpią niewinni ludzie. Wasze pochwały nie zmienią tego że nie żyje . Gdybyście właśnie krytykowali motocyklistów nadużywających prędkości jadąc motorem , może większosc z nich wzięła by sobie to do serca i zaprzestała brawurowej jazdy i to nie tylko tyczy się motocyklistów , lecz kierowców samochodów . Tak więc dalej piszcie jaki on był wspaniały i niewinny w tej sytuacji , a reszta motocyklistów się zaśmieje i spowoduje dużo bardziej tragiczną sytuację , a wtedy będziecie go przeklinac i zapomnicie o pochwalnych komentarzach które wypisywaliście wcześniej .

Podpisuję się rękami i nogami pod tym komentarzem!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # sss 2014-11-10 22:43
Tak się kończy popisywanie...w idziałem jak na jednym kółku chwile wcześniej jeździli...NIE KŁAMIĘ! Po prostu widziałem...
Szkoda chłopaka:/
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # rohu 2014-11-12 10:01
Cytuję sss:
Tak się kończy popisywanie...widziałem jak na jednym kółku chwile wcześniej jeździli...NIE KŁAMIĘ! Po prostu widziałem...
Szkoda chłopaka:/

a gdzie jest napisane, ze nie mozna jezdzic na jednym kole ??? gdyby lecial w powietrzu to byloby to dziwne ale, ze jechal na jednym kole - masz ochote to wsiadaj do samochodu i jezdzij na dwoch tylko uwazaj na baby wyjezdzajace z podporzadkowany ch bez rozgladania sie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # okdv 2014-11-11 00:11
A jakbym szedł chodnikiem i by mnie zabił ? Fakt faktem nie jechał przepisowo i mi nie mówcie że jechał bo wiekszosc z was nie była przy tej tragedii . Nawet autem nie przestrzegamy przepisów a co dopiero motorem który ma takie osiągi . Szkoda człowieka , ale nie znaczy że trzeba go usprawiedliwiac tylko dlatego że nie znaliśmy go albo był dobry .
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # ruda 2014-11-11 08:05
Kazdy z nas ma prawo wyboru idokonał go świadomie . Mysle ze wiedział i widzial czym to moze sie skończ . Czasem nie z naszej winy a czasem wlasnie za zbyd dużego poczucia wolności które przynosi nam motocyklistom jazda na 2 kółkach . On jest juz wolny .Nam został smutek i współczucie dla bliskich którzy zostali. Po co osądzać . Kto z was wie kiedy wasz zegar przestanie tykac. Chyba tylko ten kto ma odwage go zatrzymać.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # też ruda 2014-11-11 11:33
Cytuję ruda:
Kazdy z nas ma prawo wyboru idokonał go świadomie . Mysle ze wiedział i widzial czym to moze sie skończ . Czasem nie z naszej winy a czasem wlasnie za zbyd dużego poczucia wolności które przynosi nam motocyklistom jazda na 2 kółkach . On jest juz wolny .Nam został smutek i współczucie dla bliskich którzy zostali. Po co osądzać . Kto z was wie kiedy wasz zegar przestanie tykac. Chyba tylko ten kto ma odwage go zatrzymać.

Jak "pięknie" napisane... Ohh...
Całe szczęście, że tym swoim "wyborem" nie zabrał ze sobą przy okazji kogoś innego. Jak sobie chcecie dokonywać takich "wyborów" to proszę na pustych drogach, bo ja nie mam ochoty żegnać się z życiem przez jakiegoś "wolnego ptaka". Wolę, żeby mój zegar zatrzymał się bez czyjegoś udziału -wtedy kiedy przyjdzie na to pora.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Tak tka 2014-11-11 12:15
Gdyby kobieta mu nie wymusiła nie doszło by do tego. Tak ciężko to zrozumieć ? Wszyscy osądzacie a nie znacie sytuacji. Uwierzcie, jeździł tyle lat na motocyklu więc w godzinach szczytu nie zapierdalałby ile fabryka dała. Tym bardziej od świateł do miejsca wypadku nie miał gdzie się rozpędzić.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # sdads 2014-11-11 09:37
Śmigaj po niebieskich autostradach
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # Tarnand 2014-11-12 04:38
Może jechał szybko ... nie wiem. Wiem natomiast, że ja jeżdżę wolno a na pewno nie szybciej niż otaczające mnie samochody a i tak omal dwa razy mnie nie rozjechano. Motocyklista nie trzyma w ręku komórki i na to co się dzieje na drodze patrzy z dużo większą uwagą - nie ma innego wyjścia. Kierowcy samochodów jeżdżą zdecydowanie bardziej niebezpiecznie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # Tarnand 2014-11-12 05:23
Czymkolwiek jadę, na drodze boję się tylko samochodów i ... rowerów. Ci jeżdżą bardzo nieodpowiedzial nie. Motocylkem jeżdżę od 1973 roku. Widziałem już dużo różnych sytuacji.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # bella 2014-11-12 19:20
https://www.youtube.com/watch?v=IGS-tl3C51g
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # zip 2014-11-14 17:04
Klasyk. Tak to pewnie wygladalo i jak widac nie trzeba zapierdalac zeby, zostac zabitym przez kierowce samochodu.

https://www.youtube.com/watch?v=HT666XwJR2s&feature=share
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # no tak 2014-11-15 10:05
Z całym szacunkiem tak na pewno to nie wyglądało i zwróć uwagę na prędkość - 68 leży , 60 mija samochód
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi