czwartek, 30 październik 2014 00:00

Zwłoki pielęgniarki ukryte w podziemnych kanałach pod złomowiskiem?

zlomowisko-jasloJASŁO. To może być prawdziwy przełom w sprawie zaginionej Haliny G.


Śledczy sprowadzili kilka dni temu do Jasła specjalistyczną firmę z Gdańska, która pomagała w szukaniu zaginionej na początku sierpnia Haliny G. A wszystko dlatego, że policjanci uzyskali pewną wiedzę operacyjną, która może wyjaśnić tajemnicze zaginięcie pielęgniarki, a właściwie nie zaginięcie, tylko już oficjalnie zabójstwo. Bo Janusz G. – były mąż Haliny G. – który jeszcze w sierpniu miał odpowiadać za uwięzienie byłej żony ze szczególnym udręczeniem i naruszenie miru domowego usłyszał właśnie zarzut zabójstwa.

- Cały czas nic nie chce mówić i twierdzi, że nie ma z tą sprawa nic wspólnego, ale nasze dotychczasowe ustalenia wskazują, że było to zabójstwo i stoi za nim właśnie ten mężczyzna – mówi Jan Dziuban, szef jasielskiej prokuratury.
Super Nowości jako jedyne pisały na początku września, że policjanci jako najbardziej prawdopodobną wersję rozważają poćwiartowanie zwłok Haliny G. Powstawało jednak pytanie, gdzie zostały ukryte szczątki? Z wiedzy, jaką uzyskali policjanci, wynika, że ciało może być ukryte na złomowisku należącym do Janusza G. Tyle że to złomowisko zostało już wielokrotnie przeszukane wzdłuż i wszerz, więc co takiego mieliby przeoczyć policjanci?

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Grzegorz Anton

fot. Jakub Hap

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+3 # anim 2014-10-30 14:22
już dawno w hucie zutylizowane
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Zych 2014-10-30 14:26
I to jest najgorsze, bo rodzina do tej pory nie mogła pochować swojej bliskiej. Pochować? no w przypadku jeśli to nie zaginięcie. Hmm zabójstwo? Nikt tak naprawdę do końca jeszcze nie wie. Zobaczymy jak to się wszytko potoczy dalej i kiedy ją znajdą ... o ile znajdą
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # xxx21 2014-10-30 15:14
Myślicie że jest jakaś realna szansa na odnalezienie jej?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # izka 2014-10-30 17:41
Myślę, że nie... Niestety :( Skoro tyle czasu to trwa, to wątpię, żeby ją znaleźli. Nie chcę powielać plotek, ale słyszałam, że jakieś 5 lat temu zaginął bez śladu pracownik Pana Janusza, który miał się rzekomo upominać o pieniądze. Może to tylko głupie plotki, nie mam potwierdzenia, tylko od wielu osób to już słyszałam, ale jak wiadomo -ludzie lubią opowiadać bajki.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin