niedziela, 26 październik 2014 00:00

Kandydat Nowej Prawicy JKM na burmistrza Jasła Wyróżniony

khgLeszek GARBACIK - kandydat na burmistrza Jasła


Rodowity Jaślanin, syn Tadeusza Garbacika - pierwszego burmistrza Jasła, któremu mieszkańcy powierzyli ciężar odbudowy zrujnowanego wojną miasta.
61 lat, szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Bezpartyjny.
Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle oraz Politechniki Krakowskiej Wydział Budownictwa Lądowego i kierunku Finanse i Rachunkowość na UMCS.
Leszek-Garbacik-nieb
Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę w Jasielskim Przedsiębiorstwie Budowlanym. W tym okresie zaprojektował i wybudował wiele obiektów znajdujących się na terenie miasta Jasła i powiatu.
W późniejszym okresie pełnił funkcje menedżerskie w kilku firmach. Założył własną spółkę, którą rozwinął i w 2013 roku przekazał w zarządzanie dzieciom. Od tego czasu wrócił do zawodu inżyniera budownictwa.
Poza pracą aktywnie uprawia sport. Jako zawodnik Klubu Sportowego "Czarni Jasło" powołany do reprezentacji Polski juniorów w piłce nożnej, w okresie studiów w Krakowie reprezentował barwy klubu "Cracovia". Od lat zapalony brydżysta.

Jarosław Winiarski
Nowa Prawica Janusza Korwin - Mikke

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin