środa, 15 październik 2014 00:00

Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla nauczycieli Wyróżniony

nagrody-dla-nauczycieli14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, czternastu nauczycieli szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Jasło, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła.

Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła otrzymali: Celina Najbar - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4, Wioletta Galej - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 10, Renata Duda - nauczyciel Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle, Wiesław Rudnicki - nauczyciel Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle, Dorota Zduń - nauczyciel Zespołu Szkół Miejskich Nr 2, Zofia Drwal - nauczyciel Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, Bożena Miluk - nauczyciel Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, Stanisława Guzek - nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 2, Krystyna Dobosz - nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 3, Teresa Sypień - nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 6, Dorota Fortuna - nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 11, Grażyna Idzik -dyrektor Zespołu Szkół Miejskich Nr 4, Anna Kwiatkowska - dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 10, Monika Lechowska - dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 11.

Nagrody ze specjalnego funduszu nagród mają charakter uznaniowy i przyznawane są nauczycielom za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie zajęć organizowanych przez szkołę oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły. Nagroda może być przyznawana nauczycielowi po przepracowaniu w szkole co najmniej jednego roku.

UMJ