wtorek, 14 październik 2014 00:00

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Osobnicy Wyróżniony

871651098Policjanci poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.
Mateusz Bajorek, 23-letni mieszkaniec Osobnicy, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy piwne, twarz owalna, nos średni prosty, uszy średnie przylegające.

W dniu zaginięcia ubrany był m.in. w: krótkie jeansowe spodenki, zieloną bluzę, brązowe buty sportowe.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. (13) 44 38 310, e-mail: .

KPP Jasło