środa, 08 październik 2014 00:00

Nasi kandydaci na burmistrzów Wyróżniony

Bez-nazwy-1Wczoraj Pełnomocnik Komitetu Wyborczego PSPP Tadeusz Stachaczyński dokonał zgłoszenia w dwóch miastach powiatu jasielskiego kandydatów na burmistrzów: w Jaśle - Tadeusz Górczyk , w Kołaczycach - Małgorzata Salacha.

Tadeusz Górczyk, obecnie Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle, wcześniej Dyrektor Zakładu Obsługi Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, wieloletni Sekretarz Miasta Jasła, Poseł na Sejm RP I kadencji.

Małgorzata Salacha, od 4 lat Burmistrz Miasta i Gminy Kołaczyce, w poprzedniej kadencji Wójt Gminy Kołaczyce, wcześniej dyrektor Zespołu Szkół w Kołaczycach.
Szerzej sylwetki naszych kandydatów przedstawimy w najbliższym czasie.

Mariola Mazur