wtorek, 07 październik 2014 00:00

Cofając potrącił pieszą Wyróżniony

0000policja-13Wczoraj w Jaśle na parkingu przy jednym ze sklepów doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego cofając potrącił pieszą. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Dyżurny jasielskiej komendy o potrąceniu pieszej został powiadomiony około godz. 18.30. Do zdarzenia doszło na parkingu sklepu przy ul. Rafineryjnej w Jaśle. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie okoliczności wypadku.
Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący oplem astrą, chcąc wyjechać z parkingu, w trakcie manewru cofania nie zachował ostrożności i potrącił idącą do sklepu kobietę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała 74-letnią pieszą do jasielskiego szpitala. Na skutek doznanych obrażeń mieszkanka gminy Jasło została hospitalizowana.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Kierującego osobowym oplem oraz pieszą poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że oboje byli trzeźwi.
Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Sabrina 2014-10-07 17:09
Kolejny pirat drogowy na jasielskich drogach. ...Az zastanawiajace ze nie ma wiecej wypadkow przy tej kulturze jezdzenia...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin