wtorek, 07 październik 2014 00:00

Wypadek w Jaśle - ucierpiały dwie osoby Wyróżniony

360Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle na osiedlu Kopernika. W zderzeniu hondy civic z fiatem punto ucierpiały dwie osoby, które z obrażeniami trafiły do szpitala.


W minioną sobotę po południu, dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na ul. Kopernika w Jaśle. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu ustalili wstępnie, że kierujący hondą civic cofając z osiedlowego parkingu zderzył się z fiatem punto.
Wskutek wypadku do szpitala trafiły dwie osoby - kierowca i pasażerka hondy. Kierujący fiatem nie doznał obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin