piątek, 15 marzec 2013 14:15

Utrudnienia w ruchu na drogach powiatu jasielskiego

aWznowiono ruch dla samochód osobowych na odcinku drogi wojewódzkiej nr 992 Jasło – Nowy Żmigród.

Usunięty z jezdni został samochód ciężarowy, który w miejscowości Zarzecze blokował drogę. W związku z trudnymi warunkami, droga na tym odcinku wciąż jest nieprzejezdna dla kierowców samochodów ciężarowych. Pojazdy powyżej 3,5 tony kierowane są na objazd Jasło- Krosno drogą krajową nr 28.

Utrudnienia występują również na drodze krajowej nr 28 w Skołyszynie, gdzie jeden pas ruchu blokuje samochód ciężarowy – ruch odbywa się wahadłowo. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

KPP w Jaśle