środa, 10 wrzesień 2014 00:00

Miasto udzieli pomocy finansowej Starostwu Powiatowemu Wyróżniony

IMG 0718290 tysięcy złotych przekaże Miasto Starostwu Powiatowemu w Jaśle na realizację kilku inwestycji drogowych, które mają zostać zakończone do końca tego roku.

Miasto wesprze finansowo przebudowę drogi powiatowej ul. Mickiewicza na osiedlu Gamrat - 70 tys. zł, a 100 tys. zł dołoży na budowę chodnika wraz z odwodnieniem jezdni w ciągu drogi powiatowej ul. Mickiewicza na osiedlu Bryły. Pomoc dla Powiatu Jasielskiego na budowę chodnika w ciągu ulicy Granicznej w Jaśle wyniesie 70 tys. zł, a na przebudowę drogi powiatowej ul. Na Kotlinę (na odcinku w granicach miasta) samorząd miejski dołoży 50 tys. zł.

UMJ