piątek, 22 sierpień 2014 00:00

Krew znaleziona w samochodzie należy do Haliny G. Wyróżniony

DPP 3Prokuratura Rejonowa w Jaśle otrzymała wyniki badań zabezpieczonych śladów w samochodzie podejrzanego Janusza G. oraz w domu Haliny G.

Wynik potwierdza, że krew jaką znaleziono i zabezpieczono należy do Haliny G. Wyniki jednoznacznie wskazują na to, że Halina G. była przewożona samochodem Janusza G. - byłego męża – mówi Kazimierz Łaba. Niewykluczone, że podejrzanemu w tej sprawie postawiony zostanie zarzut zabójstwa z art. 148 kk. Mając taką kwalifikacje czynu kodeks karny przewiduje karę od 8 lat pozbawienia wolności, 25 lat pozbawienia wolności albo karę dożywotniego pozbawienia wolności.
Podejrzany na chwilę obecną nie wskazał miejsca pobytu zaginionej i w dalszym ciągu zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego ze zniknięciem swojej byłej żony. Skierował również do Sądu Okręgowego w Krośnie skargę na areszt, jednak sąd uznał to za niezasadne. Prokuratura będzie wnioskować o przedłużenie aresztu – dodaje prokurator.

O zaginieciu pielęgniarki Haliny G. pisaliśmy tutaj i tutaj.

Do sprawy wrócimy.
Anna Dziura

-4 # piter 2014-08-23 10:45
A może ktoś faceta wrabia? Nikt go nie widział, kobiety nie znaleźli, na nim też pewnie nic nie znaleźli, bo gdyby było inaczej to już dawno by się chwalili. Co to za problem pomazać krwią samochód.
-3 # Lady 2014-08-23 20:48
Zgadzam się z piterem. Pewnie go ktoś wrabia, bo jeśli on miałby z tym zdarzeniem coś wspólnego, to próbowałby jakoś ukryć ten samochód czy coś .
+3 # Akurat 2014-08-23 21:21
Cytuję Lady:

Oczywiście, bo taki dostawczak to przecież prawie jak resorak, co to za problem go ukryć :o Zdarza Ci się myśleć od czasu do czasu? Jak tak, to właśnie nadszedł ten moment, w którym powinnaś ruszyć głową i zastanowić się co za brednie wypisujesz.
+2 # Darek 2014-08-23 10:49
Za dużo zbiegów okoliczności tu jest.
-1 # piter 2014-08-23 11:01
Cytuję Darek:
Za dużo zbiegów okoliczności tu jest.

I za mało dowodów!
-4 # xxl 2014-08-23 11:00
A ty co? Kolega czy obrońca?
+4 # sic 2014-08-23 11:17
Sami myśliciele wszędzie. Sprawa jest prosta! Ten zabija kto ma motyw i korzyści! Były mąż miał.
-5 # Stefano 2014-08-23 11:24
A jakim sposobem go niby oskarżą? Nie ma ciała, nie ma przestępstwa.
+3 # ojojoj 2014-08-23 11:36
Cytuję Stefano:
A jakim sposobem go niby oskarżą? Nie ma ciała, nie ma przestępstwa.

Dziecko, za dużo amerykańskich filmów się naoglądałeś.

Dobrze, że się wakacje kończą to małolaty będą w szkole siedzieć zamiast wypisywać brednie na necie.
-3 # znawca 2014-08-23 12:10
co z tego że mu prokuratura zarzut postawi jak sąd go uniewinni z powodu poszlakowych dowodów.
+4 # Szarlotka 2014-08-23 12:40
Ludzie dajcie spokój z domysłami. Pozwólmy pracować policjantom i prokuratorom, prędzej czy później (z naciskiem na później) wszystko będzie jasne. Nasze komentarze są zbędne i w niczym nie pomagają. Ja rozumiem, że to szokująca historia, ale powstrzymujmy się od głupich domysłów. Dużo wsparcia dla rodziny życzę.
0 # jaś lak 2014-08-23 12:46
Cytuję Szarlotka:

Cóż za "mądry" komentarz. Sama komentujesz a innym zabraniasz. Jeszcze nikt tu nie napisał niczego "strasznego", więc odpuść sobie te swoje "mądrości".
+5 # leo 2014-08-23 14:01
Nie wierzę w jego niewinność. Nikt inny nie mógł tego zrobić. A teorie w stylu: ktoś go wrabia, są absurdalne. Wbrew pozorom włamać się do czyjegoś samochodu i nie zostawić śladów włamania, rozlać krew, i zniknąć niezauważonym, nie jest takie proste jak niektórym się wydaje. Poza tym, komu innemu mogła przeszkadzać? Mam nadzieję, że facet odpowie za to co zrobił, że wina zostanie mu udowodniona i że odnajdą Panią Halinę.
-2 # fgfgfg 2014-08-23 15:12
Cytuję leo:

A może po prostu samochód nie był zamknięty? Poza tym, skoro tak doskonale ukrył ciało to myślisz, że zostawiłby krew w aucie?
+5 # A może 2014-08-23 15:55
A może po prostu nie zdążył posprzątać? Albo zrobił to niedokładnie? Nie snujcie jakichś dziwnych teorii. W więzieniach to przecież sami "niewinni" siedzą.
+1 # Do Akurat 2014-08-23 21:30
Nie dołuj dziewczyny. Trzeba ją zachęcić, żeby do policji wstąpiła. Z takimi zdolnościami i tokiem (nie)logicznego myślenia na pewno nie będzie miała problemów ze znalezieniem etatu. Widzisz, ona już rozwiązała zagadkę: nie próbował ukryć samochodu = niewinny.
Lady, jest w Tobie potencjał, Sherlock Holmes przy Tobie wymięka :lol:
+3 # eh 2014-08-24 16:38
Rany, ten facet to chyba sumienia nie ma. Jeśli on to zrobił to powinien dostać najwyższą karę.
-2 # stefek 2014-08-25 09:04
Jeżeli to rzeczywiście on to na pewno za darmo tego nie zrobił.
Całe Jasło ... nic tylko dożywocie. Najlepiej od razu ukamienować.
+1 # do stefka 2014-08-25 10:28
Z "ptaszkiem" się na główki pozamieniałeś?!
Co to niby znaczy, że za darmo tego nie zrobił? Uważasz, że jest jakiekolwiek usprawiedliwien ie dla takie drania i psychopaty, który odbiera życie drugiemu człowiekowi? Nie ważne kto to zrobił i z jakich powodów -kara musi być najwyższa! I oby winny został skazany! Ukamienować nie, bo wtedy nie bylibyśmy w niczym lepsi od niego, ale powinien do końca swych dni oglądać świat przez kraty. Weź pod uwagę fakt, że wszystkie okoliczności nie wskazują na "nieszczęśliwy wypadek" tylko na działanie z premedytacją -a to zasługuje na szczególne potępienie.
-1 # szok 2014-08-25 10:39
Cytuję stefek:
Jeżeli to rzeczywiście on to na pewno za darmo tego nie zrobił.
Całe Jasło ... nic tylko dożywocie. Najlepiej od razu ukamienować.

Idź się lecz chłopie!