wtorek, 12 sierpień 2014 00:00

Janusz Korwin-Mikke: Im większy sukinsyn, tym lepszy działacz w Unii Europejskiej. Wyróżniony

DPP 10-(2)Dziś w Jaśle gościł prezes Kongresu Nowej Prawicy, Janusz Korwin – Mikke.


 

Lider partii na spotkaniu z dziennikarzami mówił m.in. o unii europejskiej, podatkach, wadach demokracji i sytuacji regionalnych oddziałów PGNiG.

Przejaw socjalizmu w Jaśle i na Marsie

-Celem mojej wizyty w Jaśle, w każdym regionie Polski, Europy i świata jest obalenie socjalizmu – mówił Korwin - Mikke. Jego zdaniem przejawy socjalizmu widać zarówno w Jaśle, jak i na Marsie.
Jak czytamy w zapiskach programowych partii, zwolennicy idei Korwina-Mikke chcą, by prawo respektowało wolności osobiste obywateli ograniczając przy tym działalność urzędników państwa jedynie do zabezpieczania interesów ludzi. Łakną by zachowany i przestrzegany był rozdział władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej. Korwin-Mikke na spotkaniu z lokalnymi mediami jasno zaznaczył, że konieczna jest zmiana władzy.
- W Polsce nie ma rządu. Owszem jest tzw. Rada Ministrów, ale oni dyskutują nad projektami ustaw i głosują nad nimi. To nie jest władza wykonawcza. To tak naprawdę trzecia izba parlamentu – mówił europoseł. Chcemy stworzyć rząd, na którym będzie się tylko wykonywało ustawy; rząd który będzie miał dużą władzę - ale tylko wykonawczą oraz Radę Stanu, która będzie projektowała ustawy. Jeżeli na posiedzeniu rządu minister powie: ,,Słuchajcie, a może by zrobić taką ustawę” to wówczas dać 10 tysięcy grzywny. Od razu. Rząd ma wykonywać ustawy, nie wolno mu nawet myśleć o ich projektowaniu. Rząd projektuje takie ustawy, które są najwygodniejsze. Dla kogo? Dla rządu. W związku z tym rząd nie może projektować ustaw – dodał.

Korwin-Mikke: Cła, subsydia i dotacje - ograniczyć!

Zniesienie podatków PIT i CIT oraz podatku od kupna-sprzedaży to zdaniem eurodeputowanego recepta na zniknięcie bezrobocia. Polityk proponuje wyeliminować bariery, które hamują perspektywę zatrudnienia. Sugeruje likwidację chociażby zasiłków dla bezrobotnych. To jego zdaniem sprawi, że pozbędziemy się bezrobocia w ciągu kilku dni.
-Teraźniejszy ustrój trzeba obalić. W Polsce nie będzie nielegalnego zatrudnienia, bo każde będzie legalne. Takie pojęcie nie będzie istnieć. Nie będzie nielegalnych dochodów, bo wszystkie dochody będą legalne. Podatki będą, ale nie będzie tego najgorszego – dochodowego – mówił polityk

DPP 9


Janusz Korwin – Mikke pytany o przyszłość Polski, przyszłość Podkarpacia mówi: To państwo zbankrutuje. Wszystkie państwa okupowane przez Unię Europejską są bankrutami. Wszystkie! A na Podkarpaciu jest zastój, nic się nie dzieje.

,,Ciepłe stołki” dla polityków w parlamencie
Parlament według Korwina- Mikke to ciepły, wygodny stołek dla polityka umożliwiający zaobserwowanie, kto się najbardziej skorumpuje. - Im większy sukinsyn, tym bardziej będzie awansował w strukturach. Jest to celowa robota – mówił polityk. Ja myślałem, że Unia Europejska to grono wariatów, które kradnie. Teraz widzę, że głównym jej celem jest skorumpowanie ludzi i demoralizacja. Parlament Europejski służy jednemu celowi – zdemoralizowaniu posłów po to, żeby mieli duże pieniądze za nic, żeby się zdemoralizowali. Im większy sukinsyn, tym lepszy będzie później działacz w Unii Europejskiej. Jest to celowe produkowanie skorumpowanych łajdaków – dodał.

Lider partii poinformował, że dba i zabiega o to, by były wystawione wszystkie listy wojewódzkie pod nazwą Kongres Nowej Prawicy. Jego zdaniem lokalne struktury mają samodzielność i mogą startować w koalicji z kim chcą.
- W wyborach gminnych decyduje nie ideologia ale to, kto potrafi stawiać latarnie uliczne – mówił poseł.
W sprawach lokalnych zdaniem lidera partii powinni decydować ludzie żyjący na tym terenie. Jest to jedno z założeń programowych partii.

Czy rzeczywiście realny jest program Nowej Prawicy? Czy chociażby ze względów finansowych ,,stać nas Polaków” na zmiany jakie proponuje Korwin-Mikke? A może to zwyczajne ,,młócenie słomy”?

Anna Dziura

Czytany 6528 razy
REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-27 # Guciooo 2014-08-12 20:52
Z Marsa to on do nas przyleciał, i niech lepiej tam wraca.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # misio 2014-08-19 17:05
popieram :lol:
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-19 # mati 2014-08-12 21:52
Kontrowersyjna osoba dużo gada ale mało efektów
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+20 # bartek 2014-08-12 22:10
@mati
Co może zrobić, skoro nie ma go u władzy? Dużo gada, żeby przekonać ludzi, że to co mówi jest słuszne i ludność oddała na niego głos. Jak dojdzie do władzy to wtedy można mówić o efektach.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+21 # Paweł 2014-08-12 22:17
Mam nadziej, że KNP wygra wybory bo przedsiębiorca w tym kraju nie ma życia. Mam firme już przeszło 3 lata i "mówię " szczerze jakbym nie kantował na nie których podatkach to bym nie przetrwał. Takie działanie może jest nie moralne ale ja sie pytam czy ten ucisk podatkowy jest normalny. Przez ok 8 m-cy nie wykazywałem przychodu większego niż nakłady inwestycyjne ale oczywiście podatki i ZUS musiałem płacić. Nie mam namyśli, że podatki są złe same w sobie bo muszą być ale przepisy są koszmarem nie do przejścia dla młodego przedsiębiorcy bez pomocy prawnej to jest chore. Zatrudniam już 17 osób abym zatrudnił jeszcze z kilka ale nie opłaca mi się z prostego powodu ZUS i inne kwiatki. Chciałbym dać pracownikowi podwyżkę bo widzę, że pracownik sie stara ma rodzinę i wiem jak jest ale jak dam ją legalnie to wp***** sie w to moje kochane państwo wiec muszę przekazać mu "pod stołem" lub nie dawać wcale. Wiec uważam, że potrzebna jest w Polsce zmiana lepiej nie będzie tylko gorzej dla szarego obywatela. Proszę ludzie nie pozwólmy niszczyć naszego kraju prze PO PIS SLD TR PSL te bandy nie służą nam i nigdy tego nie robiły i nie zrobią.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-5 # Robert 2014-08-12 23:03
Było gorąco,było słabe nagłośnienie i do Pani Anny dotarło to w innej formie.Wolał bym ,aby pisać słowami Pana Janusza!!!Nagra ć na dyktafon i cytować,bo Pani interpretacja mnie nie interesuje!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # Kombajnista 2014-08-12 23:44
Uważaj Robuś, bo Ci żyłka pęknie!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # tobi 2014-08-19 17:07
żyłka to mu już dawno pękła teraz są tego skutki
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Kandydat 2014-08-12 23:55
"Ja wam obiecuje!! "
Szanowni Państwo ja wam obiecuje, że wam wszystkim dużo naobiecuje i g_ówn_o zrobię.
Głosujcie na mnie!

Z głębokim poważaniem,
Kubuś Puchatek i Przyjaciele.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # furia 2014-08-13 00:10
Czy ktoś jeszcze wierzy w te brednie przedwyborcze?! Dalej głosujcie na dziadków, co chcą sobie uzbierać na dobrą emeryturkę, a będzie tak jak jest. Jak dla mnie, w chwili obecnej nie ma na kogo głosować, wszyscy nic nie warci.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+11 # Oli 2014-08-13 08:37
Teraz zewrzeć szyki i zwieracze i do urn wyborczych na młodych kandydatów z ramienia KNP. Dosyć już siwych głów przesiąkniętych komunizmem i socjalizmem co zamiast pchnąć Polskę do przodu tylko blokują pod hasłem , "bo się nie da?
Panu Januszowi gratuluję siły i energii , w niektórych młodych nie ma tyle zapału do pracy w słusznej sprawie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # Łukasz D 2014-08-13 09:07
Cytuję Robert:
Było gorąco,było słabe nagłośnienie i do Pani Anny dotarło to w innej formie.Wolał bym ,aby pisać słowami Pana Janusza!!!Nagrać na dyktafon i cytować,bo Pani interpretacja mnie nie interesuje!


Dyktafon jak i kamera świetnie wszystko nagrały i nic tu nie ma z interpretacji.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # tadzio 2014-08-13 10:06
a mnie facet nie przekonuje. źle mu z oczu patrzy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-3 # zenek 2014-08-13 10:15
Czasem mam wrażenie że Pan Mikke sam nie wierzy w to co mówi. Jakieś tam plany ma ale nie przewiduję ich skutków.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Eustachy 2014-08-13 10:27
Panie Łukaszu, konkurencja nie śpi! Artykuł wam fajny wyszedł to szukają dziury w całym. Nie ma się co dziadami przejmować i tłumaczyć. Czasu szkoda. Inne media, co z założenia są po to, żeby nas o ważnych wydarzeniach informować nie napisały jak przebiegło spotkanie.
Panie Robercie, niecierpliwie czekam na Pana artykuł! Będziemy mieli porównanie :) Rzuć linkiem! Obiecuję, że będę się czepiać.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # kafar 2014-08-13 10:36
Obawiam się, że tych zmian nie zdążę dożyć, choć dość młody ze mnie facet, ale te plany to chyba na 50 lat rozłożone. Tego burdelu, który obecnie mamy nie da się naprawić raz dwa.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # Jadzia71 2014-08-13 11:02
Super partia! Tylko Janusz Korwin-Mikke!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # podatki 2014-08-13 11:11
Cytuję Paweł:
Mam nadziej, że KNP wygra wybory bo przedsiębiorca w tym kraju nie ma życia. Mam firme już przeszło 3 lata i "mówię " szczerze jakbym nie kantował na nie których podatkach to bym nie przetrwał. Takie działanie może jest nie moralne ale ja sie pytam czy ten ucisk podatkowy jest normalny. Przez ok 8 m-cy nie wykazywałem przychodu większego niż nakłady inwestycyjne ale oczywiście podatki i ZUS musiałem płacić. Nie mam namyśli, że podatki są złe same w sobie bo muszą być ale przepisy są koszmarem nie do przejścia dla młodego przedsiębiorcy bez pomocy prawnej to jest chore. Zatrudniam już 17 osób abym zatrudnił jeszcze z kilka ale nie opłaca mi się z prostego powodu ZUS i inne kwiatki. Chciałbym dać pracownikowi podwyżkę bo widzę, że pracownik sie stara ma rodzinę i wiem jak jest ale jak dam ją legalnie to wp***** sie w to moje kochane państwo wiec muszę przekazać mu "pod stołem" lub nie dawać wcale. Wiec uważam, że potrzebna jest w Polsce zmiana lepiej nie będzie tylko gorzej dla szarego obywatela. Proszę ludzie nie pozwólmy niszczyć naszego kraju prze PO PIS SLD TR PSL te bandy nie służą nam i nigdy tego nie robiły i nie zrobią.


Ty się tak nie chwal tym kantowaniem, bo Cie policja skarbowa dopadnie! Kto by pomyślał, żeś taki pokrzywdzony, na tylu pracowników Cie stać i jeszcze narzekasz. Mało Ci i tyle. Podatki nie mają nic do rzeczy. Znikną te to pojawią się inne. Na jedno wyjdzie.Tu nie chodzi o szarego obywatela. Kiedy to wszyscy pojmiecie? Jak dojdzie do władzy to go demencja starcza dopadnie i zapomni co naobiecywał: JAK KAŻDY!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # zjablik66 2014-08-13 11:39
Pewne zmiany są proste i szybkie - przywrócenie "ustawy Wilczka" to jedno głosowanie, a likwidacja PIT i CIT to też kwestia głosowania i to już będzie krokiem milowym.
Obniżenie kiedyś przez SLD CITu poskutkowało niemal od razu (mimo obniżenia podatku wpływy do budżetu wzrosły w następnym roku z tego tytułu). A tutaj chodzi o likwidację :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # filozof 2014-08-13 11:53
No nie wiem czy to takie proste jak mówisz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # reeealistaaaa 2014-08-13 12:11
Proponuję poczytać trochę jego "złote myśli", ten facet wygaduje takie bzdury, że tego się nie da ogarnąć.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/galeria/455540,1,janusz-korwin-mikke-w-pigulce-jego-zlote-mysli-budza-groze-zdjecia.html
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # asia 2014-08-13 14:32
Tylko seksiści zagłosują na tego faceta. Żadna kobieta tego nie powinna robić, bo jeszcze straci prawo do głosowania! Przecież to co on mówi o kobietach, dzieciach niepełnosprawny ch i niepełnosprawny ch to jakiś absurd! Próbuje nas cofnąć do epoki kamienia łupanego, albo coś w ten deseń. A tu prawie same ochy i achy,. Masakra. Ten gość to porażka jakaś.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Hanka 2014-08-13 14:35
Cytuję asia:
Tylko seksiści zagłosują na tego faceta. Żadna kobieta tego nie powinna robić, bo jeszcze straci prawo do głosowania! Przecież to co on mówi o kobietach, dzieciach niepełnosprawny ch i niepełnosprawny ch to jakiś absurd! Próbuje nas cofnąć do epoki kamienia łupanego, albo coś w ten deseń. A tu prawie same ochy i achy,. Masakra. Ten gość to porażka jakaś.

No zwłaszcza z tym gwałceniem i odebraniem prawa do głosu i tym, że się niepełnosprawny ch powinno gorzej traktować. No i w ogóle to kobiety wg niego są po prostu głupie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # hohoho 2014-08-13 14:38
tylko na tym zapyzialym podkarpaciu ktos sie moze nim zachwycać, bo tu myslenie boli.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # wierny fan 2014-08-13 14:40
Tylko Kongres Nowej Prawicy może uratować nasz kraj! Najlepsza partia!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Aga 2014-08-13 21:30
Cytuję Hanka:
Cytuję asia:
Tylko seksiści zagłosują na tego faceta. Żadna kobieta tego nie powinna robić, bo jeszcze straci prawo do głosowania! Przecież to co on mówi o kobietach, dzieciach niepełnosprawnych i niepełnosprawnych to jakiś absurd! Próbuje nas cofnąć do epoki kamienia łupanego, albo coś w ten deseń. A tu prawie same ochy i achy,. Masakra. Ten gość to porażka jakaś.

No zwłaszcza z tym gwałceniem i odebraniem prawa do głosu i tym, że się niepełnosprawnych powinno gorzej traktować. No i w ogóle to kobiety wg niego są po prostu głupie.

Zgadzam się z Wami dziewczyny. Jeśli jakiś kobieta na niego głosuje to pewnie siedzi z dziećmi w domu i jest zależna od męża i podoba się jej taki układ. A poza tym nie przeszkadza jej, że J K-M mówi o kobietach, że są głupie bo pewnie słyszy to codziennie od męża
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # krysia 2014-08-14 14:06
Świetnie to ujęłaś. Ja temu Panu mówię stanowcze: NIE.
Nie zamierzam się cofać w czasie, kiedy kobiety nie miały prawa do głosu. Na szczęście mój mąż jest z tych normalnych (zagrożonych wyginięciem z tego co widzę) i kobietę traktuje jako równą sobie i również uważa, że Pan JKM przynosi wstyd swoimi wypowiedziami. Dla Pana Mikke są równi i równiejsi. Nie interesuje mnie to co obiecuje, zniechęcił mnie skutecznie podejściem do "słabszych": kobiet, dzieci niepełnosprawny ch i niepełnosprawny ch. Jak do tego dochodzą jeszcze wypowiedzi o pedofilii to krew się we mnie gotuje. Dosyć mam już popaprańców wszelkiej maści w naszym rządzie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # cycu 2014-08-14 14:10
Haha! O UE takie rzeczy wygaduje ale pieniążki bierze hipokryta jeden! Śmiech na sali.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # zofija 2014-08-14 22:14
Dlatego ja głosuję na PIS.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi