piątek, 08 sierpień 2014 00:00

Zaginięcie kobiety. Czy mogła paść ofiarą przestępstwa? Wyróżniony

653680539Policja prowadzi intensywne czynności operacyjne i śledcze mające na celu ustalenie miejsca pobytu mieszkanki miasta Jasła, która zaginęła. Pojawiły się przypuszczenia, że zaginiona kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa.


Pracownicy Komendy Powiatowej Policji prowadzą czynności, które mają na celu ustalenie miejsca pobytu mieszkanki miasta Jasła. Jest kilka wersji z jakich przyczyn zaginęła, ale na tym etapie postępowania nie możemy nic więcej powiedzieć – informuje prokurator Jan Dziuban.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa. W związku z tym zdarzeniem został zatrzymany były mąż. Okazuje się, że w rodzinie wcześniej dochodziło do przemocy.

O sprawie będziemy informować.

ad

Czytany 4039 razy
REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+3 # Sabina 2014-08-08 18:20
Czy są już jakieś informacje na temat tej Pani ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Monika 2014-08-08 19:11
Zapewne jeszcze nie , oby sie szybko wyjasnilo, rodzina najbardziej cierpi bedac w niewiedzy co jest z ta kobieta.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # Jaslanka 2014-08-09 22:52
Smutna sytuacja z ta kobieta ale przynajmniej tutaj ludzie zachowuje przyzwoitosc i nie pisza bredni.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # wojtek 2014-08-10 05:35
na [cenzura] natomiast prawie same pomyje pod artykułem na ten sam temat :(
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # ada 2014-08-10 08:33
Cytuję wojtek:
na [cenzura] natomiast prawie same pomyje pod artykułem na ten sam temat :(

Bo na [cenzura] to chyba ktoś specjalnie podpuszcza tych ludzi. Jak przeglądałam inne portale to nie ma takiego czegoś .
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # pawlak 2014-08-10 08:55
Bardzo szkoda tej Kobiety bo ponoć była świetną babką. Mam nadzieję że ją znajda szybko.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # tom 2014-08-10 09:15
Ciekawe kiedy będzie więcej informacji ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+6 # ania 2014-08-10 09:21
Wielka tragedia. A czytając to wszystko na portalu Jasło to wniosek jest jeden ludzie potrafią zrobić człowiekowi straszną krzywdę zwłaszcza słowną.Współczu cie dla rodziny.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # Łukasz D 2014-08-10 09:21
Cytuję wojtek:
na [cenzura] natomiast prawie same pomyje pod artykułem na ten sam temat :(


Jest wiele plotek i wiele wersji a prokuratura i policja cały czas milczą. Głupotą publikować jest coś co nie potwierdzają organy. Redakcja zebrała wiele informacji ale nikt nie będzie publikował plotek ze względu na dobro rodziny. Jak tylko prokuratura powie coś więcej od razu to napiszemy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+5 # Lucjan 2014-08-10 09:55
W tym temacie nie ma za bardzo co komentować. Nie podobają mi się plotki i założenia, że kobieta nie żyje. Miejmy nadzieje, że jakimś cudem odnajdzie się cała i zdrowa. Komentarze zostawmy na później, kiedy będzie już wszystko jasne. W tej chwili dokładamy tylko cierpienia jej najbliższym, którzy nie wiedzą co się z nią dzieje.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+8 # Anna 2014-08-10 10:05
Chłopaki strasznie Wam współczuję ...trzymajcie się ...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi