REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 21 lipiec 2014 00:00

Poranny wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowca zasnął za kierownicą

DPP 7Do wypadku doszło dziś, około godziny 6 na DK73, na odcinku Jasło – Kołaczyce.


Kierowca samochodu osobowego zasnął za kierownicą i zjechał do rowu, uderzając w lampę uliczną. Dwie osoby podróżujące z nim trafiły do jasielskiego szpitala.

DPP 1


DPP 2


DPP 3


Kierowca osobówki jadąc od strony Kołaczyc, w kierunku Jasła zjechał do rowu. Z zebranych informacji, w tym relacji kierowcy wynika, iż zasnął on za kierownicą. Kierowca był trzeźwy.
Trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. 

Policja apeluje, by podczas długich wakacyjnych podróży pamiętać o odpoczynku i postojach. Zamknięcie oczu, nawet na kilka sekund może doprowadzić do ogromnej tragedii. Policyjne statystyki pokazują, że zmęczenie lub zaśniecie kierowcy za kierownicą to najczęstsze przyczyny wypadków w okresie urlopowym i wakacyjnym. Zmęczony kierowca ma zmniejszoną czujność, a czas reakcji wydłuża się, nie jest w stanie precyzyjnie analizować sytuacji na drodze. Nie warto jechać na siłę i za wszelką cenę. Życie mamy tylko jedno! Jedźmy na wakacje bezpiecznie!

DPP 4


DPP 5


DPP 6


DPP 8

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Adam 2014-07-21 08:24
Ciekawe ile jechał że zasnął ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Marek 2014-07-21 08:35
Dobrze że nie poszedł na czołówkę.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin