wtorek, 08 lipiec 2014 02:00

Mężczyzna nie przeżył potrącenia przez lokomotywę Wyróżniony

DPP 0195Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia mężczyzny przez lokomotywę w miejscowości Gliniczek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że leżał on na torowisku. Wskutek doznanych obrażeń 64-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec zmarł w szpitalu.


Do zdarzenia doszło po godz. 11. Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszynista prowadzący lokomotywę na trasie Tarnowiec-Jasło najechał na leżącego na torach mężczyznę. Wypadek miał miejsce w rejonie niestrzeżonego przejazdu kolejowego. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł mimo reanimacji.

Jak wynika z dotychczas zebranych informacji, maszynista nie zauważył, że doszło do potrącenia i kontynuował jazdę, którą zakończył na terenie bazy kolejowej w Jaśle. Prowadzący lokomotywę mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności wypadku.

KPP Jasło

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin