wtorek, 08 lipiec 2014 02:00

Mężczyzna nie przeżył potrącenia przez lokomotywę Wyróżniony

DPP 0195Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia mężczyzny przez lokomotywę w miejscowości Gliniczek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że leżał on na torowisku. Wskutek doznanych obrażeń 64-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło po godz. 11. Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszynista prowadzący lokomotywę na trasie Tarnowiec-Jasło najechał na leżącego na torach mężczyznę. Wypadek miał miejsce w rejonie niestrzeżonego przejazdu kolejowego. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł mimo reanimacji.

Jak wynika z dotychczas zebranych informacji, maszynista nie zauważył, że doszło do potrącenia i kontynuował jazdę, którą zakończył na terenie bazy kolejowej w Jaśle. Prowadzący lokomotywę mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności wypadku.

KPP Jasło