czwartek, 03 lipiec 2014 02:00

Tragedia w jasielskim motelu! Znaleziono ciało kobiety. Wyróżniony

IS policjaDzisiaj, w godzinach porannych, w jednym z pokoi moteli na terenie Jasła znaleziono zwłoki kobiety.


 

- Ciało 35-letniej kobiety, mieszkanki Warszawy znaleźli pracownicy motelu. Jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok – informuje Prokurator Rejonowy Jan Dziuban.

Zdarzenie to wstępnie rozpatrywane jest pod kątem samobójstwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

Anna Dziura

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+4 # Dominik 2014-07-03 13:04
Kondolencje dla rodziny.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # adam 2014-07-03 13:06
Ciekawe jak zginęła?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # hmmm 2014-07-03 13:08
Ciekawe co się stało... I przede wszystkim czy to na pewno samobójstwo...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Łukasz D 2014-07-03 13:08
Więcej informacji udzielimy po sekcji zwłok.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # km 2014-07-03 13:09
Ktory to motel ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # jurek 2014-07-03 13:12
Taka młoda kobietka. To straszne.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # adam 2014-07-03 13:13
Podobno w motelu na stacji Bliska
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # .... 2014-07-03 13:21
Masakra co się dzieje .. :/
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # adam 2014-07-03 13:26
Dokładnie taka młoda kobieta przecież całe życie jeszcze przed nią było
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-3 # Ronin 2014-07-03 13:44
piszecie byle co byle napisać...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-9 # jajja 2014-07-03 13:50
Pewnieu schaba jak zobaczyla wnetrze pokoi to zyc jej sie odechciało.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # Pani Aniu 2014-07-03 14:48
Pod "kontem? Czy kątem?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # Anna D 2014-07-03 14:52
Dziękuję za uważne czytanie i spostrzegawczoś ć. Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # zbyszko 2014-07-03 14:55
Takie mamy czasy, że nic tylko sobie "w łeb strzelić"...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # Kasia 2014-07-03 15:04
Podobno powiesiła się na kaloryferze, tak słyszałam :(
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # maure 2014-07-03 20:59
zbedne wasze komentarze!!! plotki ,ploteczki skąd wiecie ze sie powiesiala jak nik nic nie wie narazie zajmijcie sie swoim zyciem i nie gadajcie glupot... do roboty sie zabierzcie a nie tylko co nowe ogloszenie to juz pelno zbednych komentarzy....i plotki ....
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # oliwer 2014-07-03 21:01
tak właśnie sama prawda to banda bezrobotnych co nie ma co robic tylko bzdury wypisuje. pozdrowienia dla nich:) swoimi dup... sie zajmijcie a nie czyims nieszczęściem
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # oliwer 2014-07-03 21:04
Cytuję Kasia:
Podobno powiesiła się na kaloryferze, tak słyszałam :(

to co piszesz to żenada......
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # Kasia 2014-07-04 09:40
Cytuję oliwer:
Cytuję Kasia:
Podobno powiesiła się na kaloryferze, tak słyszałam :(

to co piszesz to żenada......

Powiem tylko tyle, że przyznaję Ci w pewnym stopniu rację, niepotrzebnie się wypowiadałam, nie moja sprawa i nie moja tragedia. Informacje są z pierwszej ręki, ale mogłam to zachować dla siebie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # wrrr 2014-07-04 09:55
Może już wystarczy tych domysłów i obrzucania się błotem. "Banda bezrobotnych", o których ktoś tu wspominał nie jest tematem do kpin, to również ludzka tragedia i często bezradność. Tyle w Was zawiści i negatywnych emocji, że cycki opadają. "Broniąc" jednej sprawy, jednocześnie wylewacie swoje frustracje na inną grupę nieszczęśliwych ludzi (która w Jaśle jest spora). Ciekawe, czy będziesz Oliwierze pisał takie rzeczy kiedy skończysz 50 lat, a może nawet 60 lat i wylądujesz na bezrobociu z powodu redukcji etatów. Jeśli w tej chwili masz pracę, to się ciesz, jutro możesz jej nie mieć.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # heh 2014-07-04 10:02
Cytuję maure:
zbedne wasze komentarze!!! plotki ,ploteczki skąd wiecie ze sie powiesiala jak nik nic nie wie narazie zajmijcie sie swoim zyciem i nie gadajcie glupot... do roboty sie zabierzcie a nie tylko co nowe ogloszenie to juz pelno zbednych komentarzy....i plotki ....

Jak już to artykuł nie ogłoszenie mądralo. Polskie znaki też by nie zaszkodziły w Twojej wypowiedzi.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # ryś 2014-07-04 10:08
Świeć panie nad jej duszą (*)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi