REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 06 czerwiec 2014 02:00

Wojewódzki konkurs Policjant Ruchu Drogowego

DPP 0286Dziś w Jaśle odbyły się eliminacje wojewódzkie ogólnopolskiego konkursu "Policjant Ruchu Drogowego". Fotorelacja


W zawodach wzięli udział najlepsi policjanci wydziału ruchu drogowego ze wszystkich komend miejskich i powiatowych naszego województwa.
Funkcjonariusze startowali w następujących konkurencjach:
- jazda sprawnościowa motocyklem (na czas)
- jazda sprawnościowa samochodem (na czas)
- sprawdzian praktycznych umiejętności kierowania ruchem drogowym.

DPP 0044


DPP 0204
Na jasielskim Rynku nie zabrakło atrakcji dla mieszkańców. Funkcjonariusze Placówki Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie zademonstrowali symulatory zderzeń.

DPP 0143
Eliminacje wojewódzkie konkursu w Jaśle odbyły się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Jasła Andrzeja Czerneckiego oraz Starosty Jasielskiego Adama Kmiecika.

Anna Dziura

Wyniki:

Po zsumowaniu wyników najlepszym policjantem ruchu drogowego w 2014 roku na Podkarpaciu okazał się st. sierż. Grzegorz Polak z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (61,35 pkt). II miejsce zajął mł. asp. Marek Drzymała z Komendy Powiatowej Policji w Nisku (54,60 pkt), a III sierż. szt. Marcin Opałacz reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Mielcu (53,85 pkt).

Nagrody pieniężne Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji wręczył zwycięzcom inspektor Andrzej Sabik, Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Puchary i nagrody rzeczowe wręczali również: Doradca Wojewody Podkarpackiego Elwira Musiałowicz-Czech, Wiceprezes Zarządu Okręgowego PZM w Rzeszowie Jan Jędrzejko oraz dyrektorzy Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego na Podkarpaciu.

St. sierż. Grzegorz Polak i mł. asp. Marek Drzymała reprezentować będą podkarpacką Policję w krajowym finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu w Legionowie.

KWP

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # ciekawy 2014-06-07 01:17
a kto wygrał, kto brał udział? Gdzie jakakolwiek informacja o liczbie uczestników?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # wyniki 2014-06-07 08:48
wyniki masz troszeczkę wyżej
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin