środa, 28 maj 2014 02:00

Delegacja Powiatu Jasielskiego na wojewódzkich obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego Wyróżniony

24.05W sobotę 24 maja br. samorządowcy z całego województwa spotkali się w Rzeszowie, by świętować Dzień Samorządu Terytorialnego.

W uroczystych obchodach uczestniczyła delegacja Powiatu Jasielskiego na czele z Wicestarostą Franciszkiem Miśkowiczem.
W Kościele Farnym odbyła się z tej okazji Msza Św., po której samorządowcy, młodzież oraz zaproszeni goście udali się w korowodzie do Wojewódzkiego Domu Kultury.
Jednym z punktów obchodów było wręczenie nagród i wyróżnień Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia. Nagroda ta przyznawana jest co roku jednemu uczniowi z każdego powiatu województwa podkarpackiego, który wyróżnił się najwyższymi wynikami w nauce oraz rozwijaniem swoim zdolności i umiejętności w różnych konkursach.

kjadhfuk

Na wniosek Starosty Jasielskiego nagrodę tę otrzymał Łukasz Paździerz, uczeń czwartej klasy Szkoły Podstawowej Nr 4 w Jaśle, laureat olimpiad matematycznych i przyrodniczych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Starostwo Powiatowe w Jaśle