Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 12 maj 2014 02:00

Pierwsze obrady Sejmu Dzieci i Młodzieży

DSC 0153W miniony weekend (10 - 11.05) w Warszawie spotkały się najlepsze drużyny z poszczególnych województw, które zakwalifikowały się do XX Sejmu Dzieci i Młodzieży.


Z Gimnazjum Nr 2 w spotkaniu komisji sejmowych uczestniczyły 2 zespoły w składzie: Katarzyna Kosiek, Ewelina Gajewska, Dominika Gustek, Angelika Mlicka. Dwa dni były wypełnione pracą nad dokumentami sejmowymi, wyborem Marszałków, skonstruowaniem pytań do Ministra Edukacji oraz warsztatami prowadzonymi przez szkoleniowców Centrum Edukacji Obywatelskiej. Jednak w nawale obowiązków młodym posłankom wraz z opiekunką udało się znaleźć czas na zwiedzenie, choć trochu, Warszawy, odwiedzenie Miasteczka Europejskiego przygotowanego na Paradę Schumana oraz "pobawić się" na wesołym miasteczku.

CAM00445


DSC 0131
Dalsze prace z przygotowanymi materiałami sejmowymi odbędą się zwyczajowo 1 czerwca br.
Dziewczyny mimo zmęczenia już w poniedziałek z grupą wsparcia przeprowadziły na Rynku happening, gdzie rozdawano różne gadżety, przeprowadzono konkurs na dokończenie zdania, rozdawano ulotki z informacjami o inwestycjach w regionie sfinansowanych z dotacji UE i kandydatach na eurodeputowanych oraz rozniesiono wstępnie plakaty do różnych instytucji zachęcające do udziału w wyborach do PE - 25 maja 2014 r.

Gimnazjum nr 2 w Jaśle

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas