czwartek, 07 marzec 2013 10:23

Wypadek w Bieździadce – ranne dwie osoby

53Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w Bieździadce.

Zderzyły się tam dwa osobowe samochody. W zdarzeniu ucierpieli kierowcy, którzy z obrażeniami trafili do szpitala. Informację o wypadku w Bieździadce dyżurny komendy otrzymał wczoraj przed południem. Zgłoszeniem zajęli się funkcjonariusze z posterunku w Kołaczycach. Na miejscu policjanci zastali dwa rozbite samochody.

53

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-latek kierujący volkswagenem golfem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę relacji Kołaczyce - Lubla. W czasie manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowego mercedesa, doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów.

47

75

W wyniku wypadku obaj kierowcy trafili do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u 27-letniego kierowcy mercedesa nie stwierdzono poważnych urazów i po udzieleniu mu pomocy medycznej zwolniono go do domu. Drugi z uczestników zdarzenia z powodu doznanych obrażeń pozostał na dalszym leczeniu w szpitalu.
Kierowca mercedesa był trzeźwy. Od 19-latka kierującego volkswagenem pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP Jasło