środa, 16 kwiecień 2014 02:00

Konkurs na kartkę wielkanocną burmistrza rozstrzygnięty Wyróżniony

główne-miniPraca wykonana przez Adama Górkę, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2, zwyciężyła w tegorocznym konkursie na oficjalną kartkę wielkanocną burmistrza Andrzeja Czerneckiego.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek oświatowo-wychowawczych z terenu miasta. Poza nagrodą główną, wyróżniono po jednej kartce z każdej placówki. Do konkursu zostało zgłoszonych blisko 200 prac, które oceniło jury pod przewodnictwem Anny Brożyny, plastyka z Jasielskiego Domu Kultury. Jednym z warunków konkursowych było wkomponowanie w świąteczną kartkę herbu miasta. Nagrody laureatom wręczył burmistrz A. Czernecki podczas uroczystego spotkania zorganizowanego 16 kwietnia br. Wszystkie zgłoszone kartki zostały rozesłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z Miastem Jasłem.

główne

Komisja konkursowa wyłoniła jednego zwycięzcę i przyznała 13 wyróżnień: I nagroda trafiła do Adama Górki ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wyróżnienia otrzymali: Maria Frydrych – Szkoła Podstawowa nr 1, Szymon Zabawa – Szkoła Podstawowa nr 7, Amelia Bigos – Szkoła Podstawowa nr 10, Amelia Kowal – Zespół Szkół Miejskich nr 2, Damian Orlikiewicz – Społeczna Szkoła Podstawowa, Katarzyna Ślusarczyk – Gimnazjum nr 2, Michał Gryga – Placówka Wsparcia Dziennego „Arka Młodych”, Kinga Fryszkowska – Świetlica „Czarodzieje”, Kaja Szewczyk – Świetlica „Promyki”, Oliwia Jarecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Julia Jachimowska – Szkoła Podstawowa nr 4, Karolina Bożek – Szkoła Podstawowa nr 4, Maciej Pawlik – Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12.

UMJ