poniedziałek, 24 marzec 2014 01:00

Piesza zginęła w wypadku Wyróżniony

379906106Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Jaśle.


Kierowca osobowego audi potrącił idącą drogą pieszą. 73-letnia kobieta, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła w szpitalu kilka godzin po zdarzeniu.

Informację o wypadku dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 18.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący audi A8 jechał ul. Graniczną w kierunku ul. Wojska Polskiego. W pewnej chwili 77-letni mężczyzna potrącił pieszą.

Wskutek wypadku kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana przez zespół karetki pogotowia do szpitala. Pomimo podjętej akcji ratowniczej życia 73-letniej mieszkanki Jasła nie udało się uratować. Piesza zmarła kilka godzin po zdarzeniu.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli samochód. Kierujący audi był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # jaślanin 2014-03-26 14:30
Czy policja sprawdziła kierowcy wzrok?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin