sobota, 08 marzec 2014 01:00

Wypadek na zawodach judo w Jaśle

Wypadek na zawodach judo w JaśleJeden z zawodników startujących w tegorocznych Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w Judo doznał poważnej kontuzji.


Wskutek odniesionych obrażeń został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Walka rozpoczęła się spokojnie, a zawodnicy sukcesywnie planowali każdy swój ruch. W pewnym momencie dochodzi do rzutu, w skutek którego jeden z zawodników doznaje urazu ręki. Zawodnik jasielskiego klubu zwijał się z bólu na macie.

Wypadek na zawodach judo w Jaśle


Wypadek na zawodach judo w Jaśle

Kontuzja łokcia była na tyle poważna, że wymagała pomocy specjalistycznej. Konieczne było wezwanie karetki, która ku zdziwieniu wszystkich przybyła na miejsce po 20 minutach -  Informacja dotycząca czasu przyjazdu karetki została sprostowana. Treść sprostowania znajduje się pod artykułem

1

Wypadek na zawodach judo w Jaśle


Trenerzy oraz zawodnicy nagrodzili wytrwałość, wolę walki i siłę kontuzjowanego zawodnika gromkimi brawami. Podczas dzisiejszych zawodów kontuzji uległa też zawodniczka z Jarosławia. Dziewczyna ma złamany obojczyk. 

Wola walki, determinacja i zaciętość - tak w skrócie można opisać każdą z walk. O przebiegu mistrzostw tutaj

Szanowni Państwo

Dokonaliśmy dokładnej weryfikacji czasu przyjazdu karetki na miejsce zdarzenia. Po gruntownej analizie zarówno materiału zdjęciowego jaki i rozmów telefonicznych informujemy, że ratownicy medyczni ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle dotarli na miejsce zdarzenia bezpośrednio po wezwaniu, a informacja zamieszczona w powyższym artykule dotycząca czasu ich dojazdu jest w tym wypadku nieaktualna. Czas przyjazdu karetki licząc od momentu rozpoczęcia rozmowy z dyspozytorem wynosi 10 minut.
Mając na uwadze dobro zarówno pracowników służby zdrowia jak i samego poszkodowanego artykuł został zweryfikowany i sprostowany.

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl

 

 

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-3 # znający temat 2014-03-08 20:37
karetka była dopiero po 20 minutach bo byli na innym wyjeździe i nie było karetek.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-5 # jaslanin 2014-03-08 22:37
Komentarz został usunięty ponieważ zawierał obraźliwe treści
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+4 # osoba postronna 2014-03-08 23:34
jaslanin ale ty jestes durny. karetka nie potrafi sie teleportowac, najpeirw dyspozytor zbiera wywiad to chwile trwa zanim da znac na wyjazd trzeba do karetki sie dostac potem dojechac na miejsce z karetki wyjsc i przejsc czasem spory kawalek na nogach bo nie wszedzie wiedziesz autem wiec 20 min uwzgledniajac fakt ze karetka byla na wyjezdzie to szybka reakcja a ty wbij sobie do glowy ze karetka to nie odzutowiec !!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+7 # osoba postronna 2014-03-08 23:36
a i jeszcze jedno ci "bezmozgowcy" jak ich nazwales ratuja zycie i pomagaja innym, tobie albo twoim bliskim tez kiedys moze byc potrzebna pomoc i co napewno po nich zadzwonisz, wiec jak masz glupio pisac to lepiej nie pisz !!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Ania 2014-03-09 02:23
Czy poszkodowany dał wam prawa do upubliczniania jego zdjęć z takiej sytuacji? Czy PAN FOTOGRAF życzyłby sobie, żeby pokazywać go światu, gdyby to jego spotkał wypadek? Sensacja to nie wszystko, trzeba mieć trochę taktu i poszanowania dla cudzej prywatności!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+2 # Łukasz D 2014-03-09 07:56
Cytuję Ania:
Czy poszkodowany dał wam prawa do upubliczniania jego zdjęć z takiej sytuacji? Czy PAN FOTOGRAF życzyłby sobie, żeby pokazywać go światu, gdyby to jego spotkał wypadek? Sensacja to nie wszystko, trzeba mieć trochę taktu i poszanowania dla cudzej prywatności!!!


Witam osoba biorąca udział w takim turnieju automatyczie wyraża zgodę na publikację. Przykro mi, że to spotkało naszego Jaślanina ale to jest taka sama publikacja jak każda inna. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Zybert 2014-03-09 08:52
Cytuję Łukasz D:
Cytuję Ania:
Czy poszkodowany dał wam prawa do upubliczniania jego zdjęć z takiej sytuacji? Czy PAN FOTOGRAF życzyłby sobie, żeby pokazywać go światu, gdyby to jego spotkał wypadek? Sensacja to nie wszystko, trzeba mieć trochę taktu i poszanowania dla cudzej prywatności!!!


Witam osoba biorąca udział w takim turnieju automatyczie wyraża zgodę na publikację. Przykro mi, że to spotkało naszego Jaślanina ale to jest taka sama publikacja jak każda inna. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.




To dlaczego zostały wykasowane zdjecia skoro pan pisze że mozna. printScrimy są juz zrobione i zabezpieczone :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # Łukasz D 2014-03-09 09:05
Dlatego bo poproszono mnie o to :) Widzi Pan że nie zostały wszystkie usunięte. To jest zdarzenie gdzie jeden z zawodników doznał kontuzji na macie. Przedstawiłem tylko to jak cierpiał i jak udzielono mu pomocy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # Łukasz D 2014-03-09 09:29
Panie Zybert ciekawe czy zabezpieczałby Pan zdjęcia jak by Łukasz P wygrał i zdobył pierwsze miejsce i stanął na podium? :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # ja 2014-03-10 12:19
brakuje w sprostowaniu najważniejszego słowa- PRZEPRASZAM
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-1 # Ania 2014-03-10 18:15
Cytuję Łukasz D:

Witam osoba biorąca udział w takim turnieju automatyczie wyraża zgodę na publikację. Przykro mi, że to spotkało naszego Jaślanina ale to jest taka sama publikacja jak każda inna. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.


Chodzi o zwykłe poczucie przyzwoitości. Czym innym jest wyrażać zgodę na zdjęcia z turnieju, na których pokazane są zmagania zawodników, dekoracja zwycięzców, a czym innym zdjęcia osoby chorej/poszkodo wanej, która nie panuje nad sytuacją w której się znalazła. O ile jeszcze fotografia z daleka, na której widać zarys sylwetki, czy ratowników, jest do przyjęcia, to zbliżenie jest co najmniej nietaktowne.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-4 # Łukasz D 2014-03-10 18:57
Aniu oczywiście masz prawo mieć takie odczucie i prawo do swojego zdania i tego nie neguje ani nie potępiam ale to nie znaczy że musisz mieć racje.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Adaś 2014-03-10 19:18
Jeden zwichnięty łokieć i tyle rabanu, a chłopaka można było zapakować do samochodu i samemu zawieźć do szpitala.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi