czwartek, 20 luty 2014 14:47

Spotkanie w sprawie przeniesienia siedziby komisariatu policji Wyróżniony

18.02.14---przeniesienie-posterunku-w-NKomisariat Policji w Nowym Żmigrodzie ma zostać przeniesiony do nowego budynku.


Z inicjatywy Starosty Jasielskiego Adama Kmiecika w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się spotkanie poświęcone tejże kwestii. We wtorek (18 lutego br.) w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się spotkanie poświęcone tematowi przeniesienia Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie do nowej siedziby. Uczestniczyli w nim Starosta Jasielski Adam Kmiecik, Wójt Gminy Nowy Żmigród Krzysztof Augustyn, Komendant Powiatowy Policji w Jaśle Andrzej Wędrychowicz i Komendant Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie Jacek Krzyżak. Obecnie policjanci zajmują pomieszczenia w budynku położonym w sąsiedztwie Urzędu Gminy, przy ulicy Mickiewicza. W związku z likwidacją posterunku w Dębowcu i Krempnej, zwiększyła się liczna policjantów zatrudnionych w Nowym Żmigrodzie. W celu poprawienia warunków lokalowych, podjęto starania o przeniesieniu komisariatu policji do budynku położonego przy ul. Gorlickiej w Nowym Żmigrodzie.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin