REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 08 luty 2014 19:34

39-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród chciał wyskoczyć przez okno Wyróżniony

IS policjaRatownicy, funkcjonariusze uratowali mężczyznę, który zamierzał targnąć się na własne życie.


39-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród chciał wyskoczyć przez okno. Sprawnie przeprowadzona akcja zakończyła się sukcesem, człowiek został uratowany.
Dzisiaj o godzinie 11.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna, który przebywał na pierwszym piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Rawiczu chce wyskoczyć przez okno. 39-latek groził, że popełni samobójstwo. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze policji oraz pozostałe służby ratunkowe. Mężczyzna siedział na parapecie okna z nogami na zewnątrz. Sytuacja była bardzo napięta, dowodzący akcją analizował każdą chwilę, by nie popełnić błędu. Do pomieszczenia, w którym przebywał 39-latek zostali wprowadzi policjanci. Funkcjonariusze w dużym skupieniu obserwowali każdy ruch samobójcy. Podczas gdy pracownica starostwa prowadziła negocjacje mundurowi wyczekiwali na właściwy moment. W najbardziej stosownej chwili schwycili i wciągnęli 39-latka do środka pomieszczenia. Mężczyzna, któremu nie zagrażało już niebezpieczeństwo został przekazany służbie medycznej i odwieziony do szpitala. Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu jasielskiego.

KPP w Rawiczu

Za informacje dziękujemy naszemu czytelnikowi!

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin